Menu
Zavřít
 

28.11.2019 Lyžařka Bára Havlíčková jezdí s vozem Caddy

Volkswagen Užitkové vozy podporuje českou reprezentantku v běhu na lyžích. Všestranný Caddy poskytuje variabilní prostor a maximální komfort i bezpečnost.

Další informace
 

13.11.2019 Volkswagen Užitkové vozy zvyšuje prodeje na českém trhu

Volkswagen Užitkové vozy upevňuje v závěru roku svou pozici jedničky na českém trhu. 5451 registrací od ledna do října představuje meziroční nárůst o 9,0 %. Po velmi úspěšném říjnu vzrostl tržní podíl na 16,6 procenta.

Další informace
 

11.11.2019 Volkswagen Užitkové vozy v novém „brand designu“

Volkswagen Užitkové vozy vstupuje s novým vizuálním stylem značky do nové éry jako moderní poskytovatel řešení pro budoucí mobilitu. Součástí změny je zcela nové logo, optimalizované pro použití v moderních digitálních formátech. České webové stránky značky Volkswagen Užitkové vozy prošly proměnou.

Další informace
 

9.10.2019 Volkswagen Užitkové vozy úspěšně uzavřel třetí čtvrtletí

Volkswagen Užitkové vozy je s velkým odstupem jasnou jedničkou na českém trhu. První tři čtvrtletí přinesla osmiprocentní meziroční nárůst na 4892 registrací, tržní podíl vzrostl z 15,6 na 16,2 procenta. Model Caddy dosáhl v září nárůstu o 156,8 procenta.

Další informace
 

1.10.2019 Čtenáři časopisu Auto Motor und Sport rozhodli: „Multivan 6.1 je nejlepší automobilovou designovou inovací roku 2019“

Nový Multivan 6.1 zanechal daleko za sebou všechny konkurenty v kategorii „MPV“. Volkswagen Užitkové vozy nyní uvádí na trh nejnovější generaci kultovního MPV.

Další informace
 

16.9.2019 Volkswagen Užitkové vozy pokračuje v růstu na českém trhu

Jednička na českém trhu s 4481 registracemi od ledna do srpna. Zvýšení tržního podílu na 16,3 procenta. Transporter, Crafter a Amarok s dvouciferným tempem růstu.

Další informace
 

11.9.2019 Nový design značky Volkswagen Užitkové vozy

Heinz-Jürgen Löw: „Správný okamžik pro nový design značky.“ Změny se dotknou loga značky, marketingu i komunikace.

Další informace
 

3.9.2019 Caravan Salon 2019: California 6.1 Beach s novou kuchyňkou slaví světovou premiéru

Chytrá řešení v miniaturním prostoru: Nová kuchyňka zvětšuje všestrannost modelu California 6.1 Beach. Nepoužívaná kuchyňka je ukrytá v levé boční stěně vozu. Nová verze Beach Camper je vždy vybavena kuchyňkou. Nová verze Beach Tour sériově zahrnuje druhé posuvné dveře.

Další informace
 

2.9.2019 Terénní MS: Jihoafričané ovládli finále soutěže Spirit of Amarok 2019, Češi byli nejkompaktnějším týmem

18 týmů z devíti zemí bojovalo v pick-upech Amarok ve finále soutěže Spirit of Amarok 2019 v jihoafrickém Bloemfonteinu. V hodnocení národních týmů zvítězila Jižní Afrika, jejíž dva týmy obsadily v individuálním hodnocení první a třetí místo. Dánsko bylo druhé nejen v individuálním hodnocení, ale s oběma týmy také v hodnocení národů. Německé týmy ve společném hodnocení národů poprvé na třetím místě. Dva české týmy se umístily v národním hodnocení na vynikajícím čtvrtém místě. Stanislav Trnka a Jiří Hergessel dokončili soutěž v individuálním hodnocení na 5. místě. Jaroslav Tomášek a Jiří Finek obsadili 6. místo. Česká výprava se stala nejkompaktnějším týmem. Posádky absolvovaly v terénu během tří dnů různé technické zkoušky, rychlostní soutěže a testy.

Další informace
 

26.8.2019 Volkswagen Užitkové vozy upevňuje vedoucí postavení na českém trhu

Tahouny růstu jsou Transporter, Amarok a Crafter. Celosvětově 300 300 dodaných vozů značky Volkswagen Užitkové vozy. Region s nejvyššími prodeji: západní Evropa s 211 300 vozy.

Další informace
 

5.8.2019 Modernizace ikony: Nová California 6.1 s digitálním ovládáním kempovacích funkcí

Digitalizované ovládání: Nová řídicí jednotka ještě více usnadňuje pobyt v kempu. Exteriér: Nově navržená příď dodává nejúspěšnějšímu kempovacímu vozu všech dob ještě vytříbenější charakter. Interiér: Nová madla a povrchové úpravy v kuchyňce a na skříních; vzadu jsou žaluzie nahrazeny posuvnými dveřmi; vylepšený komfort ležení. Jízdní dynamika: Nové řízení s elektromechanickým posilovačem umožňuje použití asistenčních systémů zasahujících do řízení.

Další informace
 

15.7.2019 Volkswagen Užitkové vozy a Hermes Europe zahajují soutěž „Future Logistics Challenge“

Cílem výzvy je vyvinout inovativní řešení v kategoriích „Delivery Driver Experience“ a „Smart Delivery Vehicles“. Po uzávěrce soutěže představí až deset vybraných start-upů své koncepty odborné porotě 5. listopadu v betahausu Berlin. Dva vítězové dostanou příležitost vyvinout svůj koncept ve spolupráci se společnostmi Volkswagen Užitkové vozy a Hermes Europe do fáze pilotního projektu s počátečním kapitálem až 125 000 eur. Tým „Smart Mobility and Transport“ značky Volkswagen Užitkové vozy organizoval již v roce 2018 soutěž „Innovation Challenge“.

Další informace
 

10.7.2019 Bezpečné koupání: 28 vozů Amarok na portugalských plážích

Volkswagen Užitkové vozy podporuje projekt „SeaWatch“. Od roku 2011 bylo zachráněno více než 400 životů. Vozidla jsou vybavena defibrilátory.

Další informace
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen