Klimatizace

Zachovat si chladnou hlavu

Poloautomatická klimatizace a  automatická klimatizace "Climatronic" nastaví teplotu v interiéru obratem ruky a zajistí chladný vzduch i během horkých dnů.

Klimatizace "Climatronic

Je Vám teplo, ale Vašemu spolujezdci je zima? Klimatizace "Climatronic" nabízí 2zónovou regulaci teploty a manuální funkci vnitřní cirkulace vzduchu. Oba si tak můžete nastavit svoji individuální požadovanou teplotu. V závislosti na slunečním záření a vnější teplotě přivádí klimatizace větší či menší množství chladného vzduchu.

Klimatizace

Plynule nastavitelná poloautomatická klimatizace zajistí vždy příjemně temperovaný interiér. Díky velkým ergonomickým knoflíkům a tlačítkům lze i za jízdy snadno regulovat stupně, proudění vzduchu a intenzitu ofukovačů. 

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Caddy

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen