Menu
Zavřít

Caddy

 

Bere život, jaký je

Je jedno, jestli musíte ještě rychle vyexpedovat dodávku nebo odvést děti do školy: Caddy je připraven na všechno, co život přináší. Spolehlivý, flexibilní a všestranný jako jeho předchůdci, tak se nyní prezentuje ve čtvrté generaci - a je ještě pohodlnější a úspornější. To z něj dělá naprosto jedinečný vůz. A také perfektně univerzálního pomocníka. 

Udělejte si sami obrázek o voze Caddy

Kvalitní interiér

Hodně místa pro dobrý pocit

V interiéru vozu Caddy Vás očekává až sedm maximálně pohodlných a flexibilních sedadel, kvalitně zpracovaná a moderně uspořádaná přístrojová deska a dostatek prostoru pro všechna překvapení, která Vás v životě čekají.

Flexibilní nabídka prostoru

Perfektně se hodí k Vašemu životu

Váš Caddy se snadno a flexibilně přizpůsobí Vašim požadavkům. Postará se o to mimo jiné interiér se sedadly, které lze sklopit, překlopit i vyjmout. Budete tak mít dostatek místa pro celou rodinu, velké nákupy, přepravu menších kusů nábytku nebo dodávky. 

Moderní asistenční systémy

Myslet, předvídat

Ať úzká parkovací místa, netrpělivé děti na zadních sedadlech nebo nečekané dopravní situace na silnici: Moderní asistenční systémy řidiče ve voze Caddy Vám pomohou v téměř všech kritických situacích.

Nejmodernější Infotainment

Dobrá zábava na cestách

Pracovní den může být někdy trochu hektický. Vyzvednout děti, vyřídit pochůzky a důležité termíny většinou nepočkají. A pak se může klidně stát, že strávíte půl dne v autě. Ale při poslouchání oblíbené písničky a nejrychlejší trasou na displeji to bude všechno hned mnohem snazší.

Mobilní online služby

Kompletní propojení. Dokonalá informovanost.

Věnovat se na cestách naprosto a zcela rodině a přesto být k zastižení také pracovně: Četné inovativní možnosti propojení vozu Caddy Vám poskytnou kdykoliv přístup k téměř všem informacím, které jsou pro Vás právě důležité.

Pohon všech kol 4MOTION

Zaber, když na tom záleží

Caddy s volitelným pohonem všech kol 4MOTION odvádí i na vlhkých, zasněžených, znečištěných nebo poškozených silnicích perfektní práci. Jeho spojka Haldex přesune hnací sílu na kola s lepší trakcí - pro zvýšenou bezpečnost při jízdě v zatáčkách a přesnější ovládání. Ostatně, Caddy Vám nabízí jako jediný vůz ve své třídě standardně permanentní pohon všech kol. Další výhody a možnosti:

  • V kombinaci se silným přeplňovaným naftovým motorem 2,0 TDI o výkonu 90 kW / 122 PS pracuje pohon všech kol 4Motion perfektně také při provozu s přívěsem.
  • Jízdní komfort zvýší ještě více kombinace motoru TDI (110 kW / 150 PS), dvouspojkové převodovky DSG a pohonu všech kol 4MOTION.

Promyšlený do detailu

Ve dvou na nákupy, v pěti na letní dovolenou, v sedmi na dětskou oslavu narozenin: Caddy bere život, jaký je.

Veškerá výbava

Exteriér

Zpět na přehled

Exteriér

Precizní vedení linií, jemné detaily a speciální vybroušenost jsou důvodem sebevědomého vystupování.

Interiér

Zpět na přehled

Interiér

Promyšlený, variabilní prostorový koncept až se sedmi sedadly spolu s odolnými materiály a kvalitně zpracovanou přístrojovou deskou.

Funkce

Zpět na přehled

Funkce

Moderní topení a klimatizace, praktické ovládací prvky a inovativní rádiové a navigační systémy zajišťují příjemnou a uvolněnou atmosféru.

Asistenční systémy

Zpět na přehled

Asistenční systémy

Moderní a inovativní asistenční systémy řidiče mají silnici pod kontrolou. V případě potřeby poskytují podporu – aby byla každá jízda ještě pohodlnější.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen