Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Caddy

Vše zůstává v rodině. Nákup ve dvou, cesta na letní dovolenou v pěti nebo cesta na oslavu dětských narozenin v sedmi. Caddy bere život takový, jaký je. Ve své již čtvrté generaci je přitom stejně spolehlivý, flexibilní a mnohostranný jako jeho předchůdce, pouze je ještě komfortnější a úspornější. To z něj činí zcela výjimečný a všestranný automobil, který je perfektně připraven na všechny výzvy všedních dnů.

Galerie

Seznamte se pozoruhodnými detaily vozu Caddy z různých úhlů pohledu.

Seznamte se pozoruhodnými detaily vozu Caddy z různých úhlů pohledu.

Film o voze Caddy

Caddy v akci.

Seznamte se s výhodami vozu Caddy.

Uvolněné cestování Nabídka pro model Caddy zahrnuje vysoce kvalitní rádia a navigační systémy, stejně jako mobilní služby online, díky kterým budete mít ještě lepší informace. Moderní systémy topení a klimatizace pak zajistí příjemné klima.

Car-Net
Rádia a navigační systémy
Multifunkční volant a multifunkční ukazatel palubního počítače
Topení a klimatizace
Mobilita s připojením do sítě

Získejte ty nejaktuálnější informace při každé jízdě.

Díky mobilním službám online, které jsou součástí systému Car-Net, můžete na přání propojit Váš vůz Caddy s Vaším chytrým mobilním telefonem a s internetem a získat tak přístup k aktuálním informacím, např. o dopravních zácpách, čerpacích stanicích, parkovacích místech apod.

Moderní infotainment

Při cestě do cíle Vaší cesty budete mít dobrou zábavu.

Rádia a navigační systémy nejnovější generace - všechny infotainment systémy určené pro model Caddy zaujmou uživatelsky příjemným ovládáním a dobrým zvukem. Další komfort pak zajistí inteligentní funkce, jako např. telefonní rozhraní, které je součástí sériové výbavy.

Vše pod kontrolou

Caddy i jeho techniku budete řídit velmi pohodlně.

Pomocí multifunkčního volantu v kůži můžete pohodlně ovládat multimédia, telefon nebo rychlost. Kromě toho můžete prostřednictvím multifunkčního volantu v kůži zobrazit také aktuální informace na displeji multifunkčního ukazatele, jako např. průměrnou spotřebu, dojezdovou vzdálenost a mnoho dalšího.

Pohodlí na dosah ruky

Užívejte si příjemně temperovaný interiér.

Díky moderní klimatizaci lze pomocí jednoduchého nastavení ovládat teplotu v interiéru a zajistit tak i v horkých dnech příjemně chladný vzduch. Útulné prostředí při nízkých venkovních teplotách zajistí vyhřívání předních sedadel. O dobrý výhled z vozu se pak za nepříznivého počasí postará vyhřívání skla předního okna.

Na Vašich cestách máte spolehlivé průvodce. Caddy je sériově vybaven mnoha bezpečnostními systémy. Navíc jej lze na přání vybavit mnoha asistenčními systémy, jako např. systémem ParkPilot nebo adaptivním tempomatem ACC.

Multikolizní brzda
Airbagy
Parkovací systémy
Adaptivní tempomat ACC a „Front Assist“
Tempomat včetně omezovače
Bezpečnost sériově

Pomáhá Vám v kritických jízdních situacích.

Multikolizní brzda, která je součástí sériové výbavy, začne po nárazu brzdit automobil s cílem zabránit následným kolizím1. Multikolizní brzda se aktivuje poté, co dva navzájem nezávislé senzory zaznamenají náraz. Po krátkém zpoždění je automobil krátkými brzdovými rázy zpomalován až do rychlosti 10 km/h. Řidič přitom může kdykoli opět převzít kontrolu nad vozem.

¹ V rámci možností daných systémem.

Jízda s pocitem bezpečí

Efektivně zvyšují Vaši bezpečnost.

Caddy je kromě čelních airbagů pro sedadla řidiče a spolujezdce sériově vybaven také bočními a hlavovými airbagy. Od linie Trendline jsou bočními airbagy v rámci sériové výbavy vybavena také obě vnější místa druhé řady sedadel. Cestující na těchto sedadlech jsou tak chráněni před bočním nárazem.

Kontrolují okolí vozu

Usnadňují Vám parkování.

Ať už se jedná o systém ParkPilot, zpětnou kameru nebo o parkovacího asistenta, inteligentní systémy podpory parkování Vás při parkování akusticky varují před překážkami, usnadňují Vám manévrování nebo za Vás dokonce převezmou řízení.

Udržuje odstup

Váš chytrý pomocník při jízdě.

Adaptivní tempomat ACC, jež se dodává na přání, automaticky přizpůsobí rychlost jízdy vpředu jedoucímu automobilu1, od kterého udržuje řidičem zadaný odstup, a to až do nastaveného rychlostního limitu. Součástí ACC je také systém kontroly odstupu "Front Assist".

Systém kontroly odstupu "Front Assist" s funkcí nouzového brzdění City Brake²
Systém kontroly odstupu prostřednictvím radarových senzorů rozpozná situaci, kdy odstup od překážky před vozidlem poklesne pod kritickou mez a pomáhá zkrátit brzdnou vzdálenost1. V případě, že systém identifikuje nebezpečnou situaci, varuje řidiče opticky a akusticky a také brzdným rázem.

¹ V rámci možností systému.
² Do rychlosti 30 km/h.

Udržuje rychlost

Můžete jet uvolněně a s nízkou spotřebou paliva.

Tempomat včetně omezovače rychlosti udržuje od rychlosti 30 km/h v závislosti na stoupání nebo klesání požadované tempo1, resp. omezuje maximální rychlost na individuálně přednastavené hodnotě.

¹ V rámci možností systému.

Silné a hospodárné Pro Caddy jsou k dispozici motory nové generace, které mají mimořádně klidný chod, jsou velmi hospodárné a přitom zajistí spoustu radosti z jízdy. Všechny motory navíc splňují emisní normu Euro 6.

Technologie motorů
Motor TGI
Dvouspojková převodovka DSG
Pohon všech kol 4MOTION
Caddy TDI BlueMotion
Výkonné a s nízkou spotřebou paliva

Jezděte tak hospodárně jako nikdy dříve.

Ať se rozhodnete pro moderní, silný a mimořádně efektivní motor TSI nebo agregát TDI s nízkou spotřebou - všechny motory jsou sériově vybavené opatřeními BlueMotion Technology a splňují emisní normu Euro 6.

Bezpečný a cenově výhodný

Jezděte na zemní plyn a šetřete trvale své náklady.

Ten, kdo chce šetřit, by se měl rozhodnout pro Caddy TGI BlueMotion, který efektivně spaluje jak stlačený zemní plyn (CNG - Compressed Natural Gas)1, tak také benzin. V případě plných nádrží přednostně využívá cenově výhodný pohon na CNG.

¹ Pro pohon je možné použít zemní plyn, biometan a metan z ekologických zdrojů.

Větší efektivita

Užijte si vysoký komfort jízdy.

Šestistupňová převodovka (pro motory s výkonem 75 kW/102 k, 110 kW/150 k), resp. sedmistupňová převodovka DSG (pro motor s výkonem 92 kW/125 k) přeřadí díky automatickému systému v ideálním časovém okamžiku na již předvolený následující převodový stupeň. Výsledkem je komfort jízdy bez přerušení přenosu hnací síly. Na přání je převodový stupeň možné měnit také lehkým dotykem voliče převodovky.
 

Připravený na všechno

Poznejte větší jízdní stabilitu.

Vzhůru do terénu a do přírody. Caddy s volitelným pohonem všech kol 4MOTION Vás odveze na ta nejkrásnější místa. Je přitom zajištěna optimální trakce a větší bezpečnost při jízdě v zatáčkách.

Úsporný jako nikdy

Užívejte si výhod ještě nižší spotřeby paliva.

Caddy TDI BlueMotion má ještě nižší spotřebu paliva než jeho předchozí model. Jeho průměrná spotřeba je 4,2 litru nafty na 100 km a emise v kombinovaném provozu činí 109 g/km. Caddy osobní vůz je tak nejhospodárnějším modelem, jaký byl kdy vyroben.

Flexibilně se přizpůsobí Vašim potřebám. Interiér vozu Caddy může být vybaven až sedmi pohodlnými sedadly, nebo je v něm možné naopak vytvořit více prostoru – zadní lavice sedadel lze sklopit, resp. zcela vyjmout. Další spoustu místa pak nabízí hluboká střešní galerie.

Odkládací prostory
Sedadla
Provedení zadní partie
Zajištění nákladu
Šetří místo

Praktické využití prostoru.

Ať už se jedná o malé nebo velké věci - Caddy nabízí spoustu možností pro odložení nebo uložení různých předmětů.

Flexibilní

Sklopit, překlopit, vyjmout.

Interiér vozu Caddy se přizpůsobí všem výzvám každého dne. Nezáleží na tom, zda chcete odvézt sedm osob nebo před sebou máte velký nákup či transport menších kusů nábytku.

Různá řešení

Nakládejte a vykládejte podle přání.

Caddy projevuje svou mnohotvárnost. Podle svých preferencí se můžete rozhodnout pro zadní výklopné dveře s oknem nebo pro praktické zadní křídlové dveře.

Ideálně promyšlený

Váš náklad povezete vždy bezpečně.

Pro bezpečné upevnění a transport přepravovaného nákladu jsou ve voze Caddy k dispozici praktická úchytná oka a síťová dělicí přepážka.

Další postup