Menu
Zavřít

Vítejte v novém světě Multivan

Inovativní, digitální, orientovaný na budoucnost. Ale také prostorný, flexibilní a robustní. Multivan je připraven na novou éru, aniž by přitom zapomínal na přednosti svých předchůdců.

 

Inovativní, digitální, orientovaný na budoucnost. Ale také prostorný, flexibilní a robustní. Multivan je připraven na novou éru, aniž by přitom zapomínal na přednosti svých předchůdců.

Cena od (vč. DPH)
1 244 226,-
Systemleistung (kW)
160
kW
Celkový systémový výkon
218
k
Spotřeba paliva
1,7 - 9,8
l/100km
Spotřeba
17
kWh/100km

Vitejte v Novém světě

Multivan je připraven na výzvy nové doby. Doby, která se snaží najít soulad mezi potřebami starší a přáními mladé generace. Proto se Multivan představuje jako ještě ohleduplnější k životnímu prostředí, více městu odolný, digitální a propojený, ještě hodnotnější a komfortnější. Současně ale zůstává maximálně funkční a všestranný. V Multivanu se potkává prémiová výbava s dosavadní univerzálností. Přesvědčte se sami a objevte Multivan.

Multivan si zachovává svoji hlavní výhodu - velký prostor pro posádku a zavazadla. K tomu přidává zcela novou úroveň komfortu, variability a bezpečnosti.

Nastavuje nová měřítka v každé oblasti

Variabilita

Nový etalon flexibility

Interiér, který vychází  z toho nejlepších co Multivan doposud uměl nabídnout, posunuje variabilitu interiéru na novou úroveň. Neskonalý prostor je doplněn samostatnými vyjímatelnými sedadly v obou řadách prostoru pro cestující, kolejnicovým systémem prostupujícím téměř celým interiérem a multifunkčním stolkem. Umožňuje tak vytvoření libovolné konfigurace a zajišťuje tak každému členu posádky nebývalé pohodlí, které může být umocněno mnoha dalšími komfortními prvky, jako na příklad vyhříváním vnějších sedadel ve druhé a třetí řadě (viz níže).

Bezpečnost

Vše pro posádku

Zcela nová konstrukce vozu je zaměřená na maximální bezpečí řidiče a jeho posádky. Největší nároky na pasivní bezpečnost vozu (5* EuroNCAP budiž důkazem) doplněné nejnovějšími bezpečnostními asistenty, kteří nebývalou měrou využívají všech nejmodernějších technologií, to vše dělá z nového Multivanu nejbezpečnější vůz své třídy. Základem je u Multivanu tradičně vyvýšená pozice řidiče pro dokonalý přehled o provozu doplněná unikátní 360° kamerou Area View, která zobrazuje celé okolí vozu z ptačí perspektivy a  zajišťuje ještě snadnější manévrování v těsných ulicích velkoměsta.  Inteligentní světla IQ LED Matrix umožňují vykrývání jednotlivých světlených segmentů, a tedy trvalý provoz s dálkovými světly. Head-up display promítá důležité provozní údaje na čelní sklo. Vše pro ještě snazší řízení a větší bezpečí celé posádky.

Komfort

Pohodlí v každém detailu

Pohodlí v novém Multivanu vnímáte nejen díky velkorysému prostoru, ale vidíte jej v každém detailu. Sedadla můžete opatřit vyjímatelnými loketními opěrkami (při dvou sedadlech v dané řadě), zvolit konfiguraci vozu s možností uspořádání interéru tváří v tvář (sedadla v druhé řadě proti směru jízdy), nebo se kochat výhledem na nebe skrze obří panoramatickou střechu. O cestovní pohodu se postará ambientní osvětlení interiéru s možností volby barev a hudební zážitky přinese sound system harman/kardon. Co víc si přát?

Užijte si svobodu cestování po svém

Vybrané inovace přehledně

Detaily, které překvapí

Multifunkční stolek Flexibilní multitalent

Nově vyvinutý multifunkční stůl se stává univerzálním pomocníkem. Ve složeném stavu slouží mezi předními sedadly jako držák nápojů a úložný prostor, aby se z něj v případě potřeby stal plnohodnotný stolek pro cestující ve druhé a třetí řadě.

Vítejte v novém světě Nová generace odpovědnosti

Pro spojení tradičních nároků na vysoký výkon a hospodárnost kombinovaných s čím dál většími nároky na šetrnost k životnímu prostředí bude Multivan poprvé vybaven výkonným plug-in-hybridním pohonem eHybrid. Díky čistě elektrickém pohonu můžete docílit lokálně bezemisní jízdy např. po městě. Pokud jde ale o cestování na velké vzdálenosti je hybridní pohon Multivanu připraven k velkým výkonům, jichž dosáhne souhrou efektivního motoru TSI a výkonného elektromotoru. Maximální výkon hybridní soustavy je až 160 kW.

Nejsnadnější přístup Easy open

Žádná kouzla ani čáry. Úplně nejjednodušší přístup do vozu Vám umožní nový systém Easy open. Bez dotyku klíčů či kliky, pouze promáchnutím nohy pod vozem se Vám otevřou boční dveře Vašeho nového Multivanu.

Vyhřívání sedadel v prostoru pro cestující Krása jednoduchosti

Jedním z důkazů, jak je nový Multivan promyšlený, je zdánlivý detail - vyhřívání vnějších sedadel v prostoru pro cestující. Proč? Protože i tato vyhřívaná sedadla si zachovávají veškerou flexibilitu - tedy možnost jednoduchého posunu, sklopení či vyjmutí z vozu. Bez viditelných kabelů či nějakého dalšího zapojování. Prostě sedadlo vyjmete a následně vrátíte do kolejnice a vše funguje. Geniálně jednoduché!

Harman Kardon Na míru vyvinutý prémiový soundsystem

S prémiovým soundsystemem Harman Kardon v novém Multivanu hudbu neuslyšíte, ale zažijete. 14 vysokovýkonných reproduktorů vč. subwooferu a centrálního reproduktoru v kombinaci s 840 W zesilovačem se starají o optimální akustiku. Posíleno je to speciálním algoritmem, který rozděluje zvuk ve voze (Fraunhofer Sonamic Panorama- algoritmus). A tak je jedno, kde v novém Multivanu sedíte, vždy zažijete zvuk nejvyšší kvality. Skvělý zvuk je doplněn prémiovým designem reproduktorů, které se starají o hodnotný dojem i po vizuální stránce.

Velký vnitřní prostor a lepší manévrovatelnost.

Jak to jde dohromady ?

 

Chytrou optimalizací rozměrů:

 •  Délka vozu v případě základní délky narostla o 70 mm.

 • Šířka vozu bez zrcátek je nyní o 37 mm větší, se zrcátky je však užší než předchůdce.

 • Došlo ke snížení celkové výšky o cca. 70 mm bez negativního vlivu na výšku vnitřní (s panoramatickou střechou je vnitřní výška vyšší než u Multivanu 6.1).

 • Nově Multivan nabízí 470 l či 763 l zavazadlového prostoru při 7místné konfiguraci vozu (základní vs. dlouhá verze) až po 4053 l v případě dvoumístného uspořádání vozu s panoramatickou střechou (dlouhá verze).

Nový Multivan Nový Multivan Long Multivan 6.1 krátký rozvor
Délka (mm) 4973 5173 4904
Šířka bez zrcátek (mm) 1941 1941 1904
Výška (mm) 1903 1903 1970
Rozvor (mm) 3120 3120 3000

Přehled výbavových linií

Multivan

Prvky výbavy modelu Multivan (výběr)

 • Pět samostatných sedadel (vyjímatelných / posuvných)
 • Dvoje boční posuvné dveře
 • LED světlomety (ECO) & LED zadní světla
 • Automatická převodovka DSG Shift-by-Wire 
 • Infotainment systém s digitální přístrojovou deskou Digital Cockpit Basic s úhlopříčkou 10 palců (25,4 cm)
 • Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu, asistent nouzového brzdění Front Assist a tempomat

Rychlá konfigurace modelu Multivan

Life

Prvky výbavy modelu Life (výběr)

 • Sedm samostatných sedadel (vyjímatelných / posuvných)
 • Loketní opěrky na vnitřních stranách sedadel (odnímatelné a s možností skrytí) v první řadě prostoru pro cestující
 • Přední sedadla s bederními opěrkami s možností elektrického nastavení
 • 4x USB vstup s funkcí nabíjení v prostoru pro cestující
 • 4 kola z lehké slitiny Syrakus 6,5 J x 16, lakovaná ve stříbrné barvě
 • Paket Světla & výhled

Rychlá konfigurace modelu Life

Style

Prvky výbavy modelu Style (výběr)

 • Ambientní osvětlení
 • Potahy sedadel ArtVelours
 • 3zónová klimatizace Air Care Climatronic
 • Světlomety IQ. Light LED Matrix s podsvícenou mřížkou chladiče
 • 4 kola z lehké slitiny Dundrod 6,5 J x 17, lakovaná v černé barvě, s leštěným povrchem
 • Boční posuvné dveře s elektrickým ovládáním

Rychlá konfigurace modelu Style

Edition

Prvky výbavy modelu Edition (výběr)

(výbavový paket k výbavě Life)

 • Radiosystem Ready 2 Discover s barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 10 palců (25,4 cm)
 • Disky z hliníkové slity "Toshima" 7,5 J x 18 černé, lesklé
 • Světlomety IQ. Light LED Matrix s podsvícenou mřížkou chladiče
 • Černé designové elemnty -střecha, A-sloupky, mřížka chladiče, boční polep s nápisem Edition
 • Tónovaná okna v prostoru pro cestující (odraz tepelného záření až 65%)

Rychlá konfigurace modelu Edition (výbavový paket k výbavě Life)

Některé z  prvků výbavy uvedených na této stránce jsou výbavy na přání. 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen