Menu
Zavřít

Rodinný vůz nové generace Nový Multivan

Inovativní, digitální, orientovaný na budoucnost. Ale také prostorný, flexibilní a robustní. Nový Multivan je připraven na novou éru, aniž by přitom zapomínal na přednosti svých předchůdců.

 

Inovativní, digitální, orientovaný na budoucnost. Ale také prostorný, flexibilní a robustní. Nový Multivan je připraven na novou éru, aniž by přitom zapomínal na přednosti svých předchůdců.

Také se těšíte?

Představení nového Multivanu se nezadržitelně blíží. Přenos začne 10.6.2021 v 18:00, samotné představení vozu v 18:30.

Inovace na základech tradice

Co dělá Multivan Multivanem?

Multivan ve všech svých generacích charakterizuje několik společných vlastností. Jsou to zejména prostor, využitelná flexibilita a unikátní design. Na těchto stavebních kamenech byl vytvořen i nový Multivan, který přináší mnoho odpovědí na otázky moderní doby, aniž by zapomněl na to, co bylo příčinou jeho fenomenálního úspěchu.

 

Ochutnávka vybraných inovací ještě před premiérou

Detaily, které překvapí

Samostatná sedadla v každé řadě Nevídaná variabilita interiéru

Nový Multivan přináší ještě více svobody při konfiguraci interiéru. Tři řady ve směru jízdy, nebo sezení tváří v tvář v prostoru pro cestující, či průchozí ulička přes celou délku interiéru! To vše a ještě více se dá vykouzlit díky samostatným sedadlům v každé řadě. Sedadla jsou nejen výrazně lehčí, ale také díky kolejnicovému systému je požadované uspořádání interiéru daleko variabilnější a jednodušší.

360° kamera Area View Přehled jako nikdy

Multivan byl vždy nezdolným univerzálem. I nový Multivan zůstane této DNA věrný, interpretuje ji ale nově. S 360° kamerou okolí Area view získává řidič nového Multivanu přehled jako doposud nikdy. Díky tomu se v novém Multivanu dokážete proplést úzkými uličkami, parkovat do těsného prostoru, otáčet se v nepřehledných vjezdech, prodírat se skrz městský chaos. Ve spojení s 360° kamerou se stane každý manévr jednoduchým úkolem. Nový Multivan se nejen řídí jako osobní vůz, ale je stejně jako běžný osobní vůz vhodný pro každodenní použití.

Multifunkční stolek Flexibilní multitalent

Nově vyvinutý multifunkční stůl se stává univerzálním pomocníkem. Ve složeném stavu slouží mezi předními sedadly jako držák nápojů a úložný prostor, aby se z něj v případě potřeby stal plnohodnotný stolek pro cestující ve druhé a třetí řadě.

Pohony nové generace Minulost se potkává s budoucností

Pro spojení tradičních nároků na vysoký výkon a hospodárnost kombinovaných s čím dál většími nároky na šetrnost k životnímu prostředí bude Multivan poprvé vybaven výkonným plug-in-hybridním pohonem eHybrid. Díky čistě elektrickém pohonu můžete docílit lokálně bezemisní jízdy např. po městě. Pokud jde ale o cestování na velké vzdálenosti je hybridní pohon Multivanu připraven k velkým výkonům, jichž dosáhne souhrou efektivního motoru TSI a výkonného elektromotoru.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen