Menu
Zavřít

ServicePlus

Služba, která se specializuje na potřeby firemních zákazníků: ServicePlus

Najdete je také ve svém okolí! Jako zákazník z řad firemních klientů budete profitovat z mnoha výhod: známe Vaše potřeby a jsme na ně připraveni, přičemž se zaměřujeme na speciální požadavky kladené užitkovými vozidly Volkswagen. Abychom minimalizovali Vaše prostoje, poskytneme Vám také komplexní služby s ohledem na zajištění náhradního vozidla. To Vám ušetří čas i peníze, a nejlepší na tom je, že v rámci našeho exkluzivního servisu nezaplatíte žádné poplatky navíc. Přečtěte si o naší službě více.


Přehled Vašich výhod

Vaše plus v podobě odborné péče

S naší službou získáte profesionální servis a kompetentní poradenství. Pro Vás a Vaše užitkové vozidlo chceme jen to nejlepší: naše mnohaleté zkušenosti a odborné znalosti jsou zárukou kvalitních služeb i Vaší spokojenosti.

Vaše plus v podobě dostupnosti

Jsme tu pro Vás, když nás potřebujete. Využijte naše služby kdykoliv v provozní době našeho partnera ServicePlus.

Vaše plus v podobě dosažitelnosti

Chceme, abyste měli naši podporu vždy po ruce. Pokud potřebujete naši pomoc v případě poruchy nebo dopravní nehody, budeme stát při Vás prostřednictvím naší pohotovostní služby 24 hodin denně 7 dnů v týdnu, a pokud to bude možné, budeme se Vaše užitkové vozidlo snažit opravit přímo na místě.

Vaše plus v podobě efektivity

Servis může být stejně tak kvalitní jako rychlý. V rámci našich kompetentních a cenově dostupných služeb se postaráme o veškeré údržbové a opravárenské práce, které je potřeba provést u Vašeho užitkového vozu Volkswagen. Celou řadu úkonů provedeme expresně.

Vaše plus v podobě mobility

Připravíme pro Vás náhradní vozidlo, abyste se nemuseli obávat čekání ani prostojů, ke kterým obvykle dochází, když dáte vůz do servisu.

Vaše plus v podobě úspory času

Ušetřete cenný čas bez ohledu na to, zda Váš vůz potřebuje údržbu nebo opravu. Váš užitkový vůz Volkswagen vyzvedneme na stanoveném místě, kam ho po provedení nezbytných servisních prací opět vrátíme. Služba zahrnuje také předání náhradního vozidla doma nebo v zaměstnání.

Vaše plus v podobě variability

Všechny služby z jednoho zdroje. Využíváte při svém podnikání speciálně upravené vozidlo? Jsme připraveni i na požadavky Vašeho individuálně upraveného vozidla, přičemž těžíme ze znalostí výrobce.

Vaše plus v podobě flexibility

Flexibilnější služby už ani nabízet nemůžeme. Díky naší mobilní dílně jsme schopni provádět drobné opravy a údržbové práce přímo na místě. A to vše za natolik příznivých podmínek, že vyjdou z každého srovnání nejlépe.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen