Menu
Zavřít

S mobilními online službami pro vaše užitkové vozidlo Zůstaňte ve spojení, užívejte si výhody

Zůstaňte digitálně mobilní


Aby váš užitkový vůz Volkswagen zůstal vždy technicky aktuální, jsou nutné pravidelné aktualizace softwaru*. Budete tak mj. pohodlně využívat digitální funkční vylepšení. Kromě toho si můžete své vozidlo sami snadno aktualizovat mimo náš servis prostřednictvím mobilní sítě ("over the air"). Rádi vám vysvětlíme, jak to funguje.

* K získání aktualizací potřebujete uživatelský účet Volkswagen ID, platnou smlouvu VW Connect / We Connect a vaše ověření jako hlavního uživatele. Dále je nutné, aby vozidlo mělo potřebnou technickou funkci, hardware a software pro příslušnou aktualizaci. Dostupnost aktualizací může také záviset na modelu, modelovém roce a datu výroby.

 

We connect, we help


Abyste mohli své vozidlo sami aktualizovat, jsou důležité dvě věci: ve vozidle musí být registrován aktivní hlavní uživatel s Volkswagen ID pro používání mobilních online služeb a nesmí být aktivován režim soukromí (privacy-mode).

Zní to složitě? Rozhodně ne! Rádi vás krok za krokem doprovodíme, vysvětlíme důležité postupy a projdeme s vámi všechny další detaily. Jednou nás navštívíte a do budoucna ušetříte čas tím, že nebudete muset tak často do servisu.

Přineste si s sebou:

  • svůj smartphone
  • druhý klíč od vozidla

 

 

Domluvte si schůzku hned teď


Díky možnosti provádět aktualizace softwaru "over the air" získá vaše vozidlo širší rozsah konektivity a vy budete na cestách flexibilnější. Rádi vám pomůžeme nastavit digitální mobilitu. Neváhejte si s námi ještě dnes domluvit schůzku nebo nás rovnou flexibilně navštivte. Vaše bezpečnost a potěšení z jízdy jsou naší každodenní motivací, abychom ve své práci spojovali originalitu, technickou odbornost i zaujetí. Zůstaňte s námi v kontaktu. 

Přejeme vám bezpečnou jízdu za všech okolností.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen