Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Multivan

Vynikající i ve své šesté generaci. Již více než 65 let je Multivan ideálním společníkem pro zvládání nejrozmanitějších výzev všedního dne i volného času. Důvodem k nadšení není pouze jeho velkorysá nabídka místa a flexibilní využití prostoru. Všechny nároky splní také vysoce kvalitní výbava interiéru s nejmodernějšími infotainment systémy a pokrokovými asistenčními systémy, stejně jako mimořádně efektivní motory.

Galerie

Seznamte se pozoruhodnými detaily vozu Multivan z různých úhlů pohledu.

Seznamte se pozoruhodnými detaily vozu Multivan z různých úhlů pohledu.

Film o voze Multivan

Multivan v akci

Seznamte se s výhodami vozu Multivan.

Nastupte si do zóny pohodlí. Inteligentní mobilní služby online, vysoce kvalitní infotainment systémy, stejně jako systémy topení a klimatizace dělají z vozu Multivan optimálního společníka pro všední den i pro trávení volného času.

Car-Net
Rádia a navigační systémy
Topení a klimatizace
Komfortní čalounění stropu
Komfortní palubní deska
Sedadla a multifunkční stůl
Mobilita s připojením do sítě

Získejte v průběhu jízdy ty nejaktuálnější informace.

Multivan může využívat celou řadu mobilních služeb online. Po připojení k Vašemu chytrému mobilnímu telefonu a k internetu získáte přístup k užitečným aplikacím nebo aktuálním dopravním informacím.

Moderní infotainment

Při jízdě do cíle Vaší cesty si můžete užívat dobrou zábavu a přitom budete mít ty správné informace.

Infotainment systémy, které jsou v nabídce pro Multivan, Vám zpříjemní každý den. Zaujmou svým intuitivním ovládáním, nejlepšími možnostmi pro připojení do sítě a dobrým zvukem.

Příjemné prostředí na všech místech

Užívejte si příjemné klima v interiéru.

Díky moderní klimatizaci lze pomocí jednoduchého nastavení ovládat teplotu v interiéru a zajistit tak i v horkých dnech příjemně chladný vzduch. Nezávislé topení zajistí příjemné pocity při nízkých venkovních teplotách. O dobrý výhled z vozu se pak za nepříznivého počasí postará vyhřívání skla předního okna.

Znak pohodlí

Zajistí čerstvý vzduch i světlo v prostoru pro cestující.

Lišty s výdechy ventilace v čalounění stropu zajistí v prostoru pro cestující čerstvý vzduch a současně brání zamlžení bočních oken. Integrované čtecí lampičky mohou být nasměrovány přesně tam, kam je potřeba.

Sériová výbava pro Multivan Trendline, Comfortline a Highline.

Vysoce kvalitní materiály

V interiéru se můžete těšit na zcela mimořádné prostředí.

Horizontálně vedené linie designu exteriéru mají své pokračování i uvnitř vozu na nově modelované palubní desce. Harmonicky sladěný dekorační pruh, dekorační lišta a barva interiéru navozují velmi útulnou atmosféru. Mnoho praktických úložných přihrádek a odkládacích prostor pak završuje výčet jejích vlastností.

Sériová výbava pro Multivan Comfortline a Highline. Nedodává se pro Multivan Trendline.

Prostorový zázrak

Užijte si nejvyšší možnou flexibilitu.

Počínaje ergonomickým sedadlem, přes samostatné sedadlo otočné o 360°, až po inteligentní systém vodicích lišt. Multivan poskytuje ohromnou míru flexibility a několika snadnými úkony jej lze přizpůsobit Vašim potřebám.

Předvídaví společníci. Praktické asistenční a bezpečnostní systémy ve voze Multivan Vám pomohou v kritických jízdních situacích, jako např. při parkování, při změně jízdního pruhu a mnoha dalších.

Bezpečnostní systémy
Parkovací systémy
Asistenční systémy
Systémy osvětlení
Adaptivní regulace podvozku DCC
Vysoká úroveň ochrany při každé jízdě

Vždy jsou Vám k dispozici.

Díky bezpečnostním systémům vozu Multivan jste připraveni téměř na vše. Systémy v případě potřeby zasáhnou a mohou tak minimalizovat nebezpečí vyvolaná silničním provozem.

Kontrolují okolí vozu

Usnadňují Vám parkování.

Inteligentní systémy podpory parkování ve voze Multivan Vás při parkování varují před překážkami a usnadňují Vám manévrování.

Předvídaví asistenti

Pomáhají Vám v kritických jízdních situacích.

Inteligentní asistenční systémy vozu Multivan Vás upozorní na nebezpečí při změně jízdního pruhu a varují Vás při rozpoznání únavy. Díky nim je jízda ještě komfortnější.

Viditelná výhoda

Užijte si permanentně optimálně osvětlenou vozovku.

Rozhodnout se můžete pro dálková světla s automatickým přepínáním, stejně jako pro další světlomety, které Vám při odbočování za špatné viditelnosti osvětlují cestu.

Individuální jízdní komfort

Přizpůsobí podvozek aktuální situaci.

Pro zlepšení jízdních vlastností je možné Multivan na přání vybavit adaptivní regulací podvozku DCC, jejímž prostřednictvím lze po stisku tlačítka nastavit odpružení podvozku ve třech stupních, NORMAL, COMFORT a SPORT.

Dodává se pouze v kombinaci s multifunkčním ukazatelem palubního počítače "Plus" nebo "Premium". Nedodává se pro Multivan Comfortline s dlouhým rozvorem.

Výkonné a hospodárné Nejnovější generace motorů, které jsou určené pro Multivan, využívá moderní technologie a splňuje emisní normu Euro 6. Vy se tak můžete těšit z mimořádně nízké spotřeby paliva, aniž byste se přitom museli vzdát radosti z jízdy.

Technologie motorů
Dvouspojková převodovka DSG
Pohon všech kol 4MOTION
Silné a hospodárné

Nejnovější motory s nízkou spotřebou paliva.

Každý motor z nabídky pro Multivan má mimořádně nízkou spotřebu, aniž by přitom bylo nutné rezignovat na radost z jízdy.

Inovativní technologie

Užívejte si vysoký komfort jízdy.

Sedmistupňová dvouspojková převodovka DSG, která se dodává na přání, umožňuje plně automatickou a téměř nepostřehnutelnou změnu převodových stupňů bez přerušení přenosu hnací síly a podstatně tak přispívá k vysokému komfortu jízdy. Můžete volit mezi normálním a sportovním módem řazení.

Připravený na špatné počasí

Bez problémů zvládnete prudká stoupání i jízdu na sněhu.

Pohon všech kol 4MOTION, který se dodává na přání, zajistí dobrou trakci, optimální ovládání i odezvu na natočení volantu při náročných podmínkách, jako např. v horách nebo při jízdě po zasněžené vozovce. Pohon všech kol se na přání dodává také v kombinaci s dvouspojkovou převodovkou DSG a mechanickou uzávěrkou diferenciálu zadní nápravy - což je v této automobilové třídě unikátní koncepce pohonu.

Flexibilně se přizpůsobí výzvám všedních i nevšedních dnů. Sedadla s možností elektrického nastavení, multifunkční volant v kůži a mnoho praktických detailů promění každou jízdu ve voze Multivan na radostný zážitek.

Multifunkční volant v kůži
Sedadlo s možností elektrického nastavení 12 parametrů
Světlomety
Media-Control
Příklopná vnější zpětná zrcátka
Vše pevně v rukou

Multivan i jeho techniku můžete řídit velmi snadno.

Velmi dobře padne do ruky a zaujme svým příjemným ovládáním. Prostřednictvím tlačítek na jeho ramenech můžete ovládat například funkce rádia, resp. navigačního systému, Váš mobilní telefon nebo tempomat. Navíc jej lze nastavit jak na výšku, tak i v podélném směru. Řidič tak má i na dlouhých cestách zajištěnu pohodlnou pozici sezení.

Sériová výbava pro Multivan Highline. Výbava za příplatek pro Multivan Trendline a Comfortline.

Individuálního nastavení

Udělejte si pohodlí podle Vašeho přání.

Nabídka výbavy na přání zahrnuje sedadla s možností elektrického nastavení 12 parametrů1. Konkrétně lze nastavit bederní opěrku, sklon opěradla, výšku sedáku, sklon sedáku a jeho délku. Představuje tak ideální řešení pro nastavení individuální pozice sezení. Sedadlo s možností elektrického nastavení 12 parametrů1 je vybavené vyhříváním a umožňuje uložení tří různých nastavení do paměti.

1 Dodává se pouze pro sedadla čalouněná v kombinaci kůže "Nappa" a alcantary. Vnější plochy sedadla a opěrky hlavy jsou čalouněné kůží "Nappa". Střední plochy sedadla i vnitřní plochy jeho zvýšených boků jsou čalouněné alcantarou.
Výbava za příplatek pro Multivan Comfortline a Highline. Nedodává se pro Multivan Trendline.

S vysokou svítivostí

Užijte si optimální výhled.

Dobrý výhled před automobil zajistí energeticky úsporné LED světlomety, které jsou vybavené ostřikovači. Vnitřní zpětné zrcátko s automatickou clonou navíc chrání před nepříjemným oslněním světly vozidel jedoucích za Vámi.

Bezdrátová komunikace

Váš infotainment systém můžete využívat velmi pohodlně.

Díky volitelnému softwarovému rozhraní Volkswagen Media Control1 můžete Váš chytrý mobilní telefon nebo tablet proměnit na dálkové ovládání2 navigačního systému a z prostoru pro cestující můžete prostřednictvím WLAN připojení pohodlně ovládat funkce audiosystému. Nebo si můžete přehrát například trasu cesty podle navigace z Vašeho tabletu na barevný dotykový displej ve voze.

1 Dodává se pouze v kombinaci s navigačním systémem "Discover Media" nebo "Discover Media Plus".
2 Podle zákonných předpisů řidič nesmí v průběhu jízdy využívat funkce Volkswagen Media Control.
Výbava za příplatek pro Multivan Trendline, Comfortline a Highline.

Nastavitelná a vyhřívaná

Užijte si ještě více komfortu.

Vnější zpětná zrcátka jsou v rámci sériové výbavy elektricky nastavitelná a vyhřívaná. Na přání mohou být doplněna o funkci elektrického přiklopení. V závislosti na modelu jsou kryty vnějších zpětných zrcátek buď v černé barvě, nebo lakované v barvě vozu.

Výbava za příplatek pro Multivan Trendline, Comfortline a Highline.

Další postup