Asistenční systémy řidiče 6.1

Vysoký komfort. Také během jízdy.

Kdo je neustále na cestách, musí zvládat nesčetné povětrností a dopravní situace. Je dobře, že na to nejste ve vozu California 6.1 sami.

Aktivní ochrana boků vozidla1

Monitoruje prostor po stranách vozu a na displeji infotainmentu zobrazuje kritické přiblížení ke sloupkům nebo zdím. Film o asistenčním systému ukazuje jako ilustrační příklad model Crafter.

Asistent pro kompenzaci bočního větru1

Automatickým přibrzděním stabilizuje vozidlo při silném nárazovém bočním větru. Film o asistenčním systému ukazuje jako ilustrační příklad model Crafter.

Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist"1 2

Pomocí multifunkční kamery zaznamenává vlastní jízdní pruh a zásahy do řízení udržuje vozidlo v jízdním pruhu. Film o asistenčním systému ukazuje jako ilustrační příklad model Crafter.

Asistent pro vyparkování1

Pomáhá při couvání z řady stojících vozidel. Pokud by řidič v případě kritického přiblížení jiného vozidla nereagoval na akustický výstražný signál, dojde k zabrzdění vozu. Film o asistenčním systému ukazuje jako ilustrační příklad model Crafter.

Parkovací asistent "Park Assist"1

Samočinným prováděním optimálních pohybů volantem pomáhá při parkování do příčných a podélných parkovacích míst, zatímco řidič musí ovládat pouze plyn, brzdu a spojku. Film o asistenčním systému ukazuje jako ilustrační příklad model Crafter.

Automatická regulace odstupu ACC vč. systému monitorování okolí "Front Assist" s funkcí City Brake pro nouzové brzdění1

Automaticky upravuje rychlost podle rychlosti vozidla jedoucího vpředu a přitom udržuje odstup zadaný řidičem. Film o asistenčním systému ukazuje jako ilustrační příklad model Crafter.

Asistent pro couvání s přívěsem "Trailer Assist"1

Zjednodušuje řízení vozidla s přívěsem při manévrování do příčných parkovacích míst a při přesném couvání pro najetí k nakládacím rampám a jiným cílům. Film o asistenčním systému ukazuje jako ilustrační příklad model Crafter.

Ukazatel kontroly tlaku v pneumatikách (bez vyobrazení)1

Informuje řidiče před jízdou a během jízdy o aktuálním tlaku v pneumatikách a varuje při ztrátě tlaku. V každém kole jsou senzory, které pomocí rádiových vln podávají informace o tlaku a teplotě.

 

Rozpoznávání dopravních značek (bez vyobrazení)1

Pomocí speciální kamery zaznamenává omezení rychlosti, zákazy předjíždění i časová a povětrnostní omezení a řidiče informuje prostřednictvím multifunkčního ukazatele.

 

Asistent pro jízdu z kopce (bez vyobrazení)1 3

Snížením otáček motoru a v případě potřeby brzdnými zásahy zajišťuje řízenou a pohodlnou jízdu z kopce.

V rámci možností daných systémem.

Řidič musí být kdykoli připraven převzít řízení a není zbaven odpovědnosti za předvídavý způsob jízdy.

K dostání pouze v kombinaci s pohonem všech kol 4MOTION.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

California 6.1

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen