Technologie 6.1

Přesně ten pravý. Do města i na pláž.

Možností je, kam až oko dohlédne. Už v přístrojové desce se skrývá mnoho nových nápadů, které udělají z Vaší jízdy na vytoužené místo a z pobytu mimo frekventované cesty ohromný zážitek. Těšit se můžete mimo jiné na digitální přístrojovou desku s vysokým rozlišením, na multimediální Infotainment systémy nejnovější generace a na nejmodernější možnosti projení s aplikací Volkswagen We Connect1.

Digitální přístrojová deska

California 6.1 je perfektní na cestu po pobřeží. A na nakupování v džungli velkoměsta. Díky svým kompaktním rozměrům a řízení, které se podobá manipulaci s osobním vozem, je vždy tím správným společníkem - a bavičem: Pomocí digitální přístrojové desky Digital cockpit si můžete přes dotykový displej infotainmentu, nebo i pomocí multifunkčního volantu vybrat vhodný soundtrack pro Vaši dovolenou. A navigace "Discover Pro" Vás zavede k dalšímu vysněnému cíli.

Ovládací panel Camper

Různé zóny klimatizace. Nerovné silnice. Cizí místa: Na cestách se musíte stále znovu přizpůsobovat novým událostem. California 6.1 Vám přitom naštěstí pomůže. Prostřednictvím ovládacího panelu Camper máte nyní k dispozici digitální centrální jednotku, pomocí níž můžete pohodlně ovládat četné funkce. Výběr bodů menu se provádí intuitivně pomocí dotykové obrazovky. Následně lze zabudované spotřebiče zprovoznit otočným tlačítkem.

Volkswagen We Connect1

Vůz California 6.1 je vybavený inovativními online funkcemi "We Connect"1, jakož i nejnovější generací "Modulární stavebnice Infotainment systému". Na přání budete během své jízdy online. S aplikací "We Connect"1 Vás čekají vychytávky, díky nimž bude každá jízda ještě pohodlnější a bezpečnější. Ať už jde o dopravní informace v reálném čase nebo online informování o oblasti - Váš vůz California 6.1 je dokonale propojen.

Pro používání služeb aplikace We Connect potřebujete ID uživatelského účtu Volkswagen a přihlásit se musíte uživatelským jménem a heslem. Dále je třeba uzavřít se společností Volkswagen AG online samostatnou smlouvu We Connect, příp. We Connect Plus. Pro We Connect Plus máte po předání vozu 90 dní čas na jeho zaregistrování na portal.volkswagen-we.com, abyste mohli služby po celou sjednanou dobu bezplatně využívat.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání.
Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen Užitkové vozy (Porsche Česká republika s.r.o.), a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen Užitkové vozy. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy. 
Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

California 6.1

California 6.1

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen