Druhy pohonů

Absolutně silný pohon

Ať pohon předních kol, když jde o větší ložnou kapacitu, pohon zadních kol pro přepravu těžkých nákladů, nebo pohon všech kol pro lepší průchodnost těžko sjízdným terénem - pro téměř každou výzvu Vám nabízí Crafter vhodný koncept pohonu. 

Pohon předních kol

Spojuje největší užitečnou nosnost, vysoké zatížení tažného zařízení až do 3,0 t a příčně uložený motor vpředu.

Pohon zadních kol

Kde jiní už dávno naráží na své limity, Crafter pořád ještě jede: Varianta s pohonem zadních kol zvládá vysoké hmotnosti přívěsů a i při plném naložení přesvědčí velmi dobrou trakcí.

Pohon všech kol 4MOTION

Ať bahnitá staveniště, nezpevněné lesní cesty nebo extrémní stoupání - ve variantě s pohonem všech kol 4MOTION přesvědčí Crafter téměř na každém povrchu spolehlivou trakcí a velmi dobrou směrovou stabilitu.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání.
Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen Užitkové vozy (Porsche Česká republika s.r.o.), a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen Užitkové vozy. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy. 
Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen