Klimatizace

**Dobré provozní klima* na palubě

Když se v létě vyšplhá teploměr na 28 stupňů a do Vaší kabiny praží slunce, přijde vhod klimatizace s jednoduchou regulací. Příjemnou teplotu zajistí totiž nejen na Vašem mobilním pracovišti, ale dokonce i v přihrádce spolujezdce. Osvěžující nápoj tak můžete mít vždy po ruce. Můžete se rozhodnout mezi těmito variantami:

Klimatizace s elektronickou regulací

Klimatizace, dodávaná na přání, zajistí díky plynulé regulaci požadovanou teplotu.

Klimatizace "Climatronic"

Klimatizace "Climatronic" , dodávaná na přání, nabízí 2/3zónovou regulaci teploty pro řidiče, spolujezdce a nákladový prostor, příp. prostor pro cestující. Automatické zapínání vnitřní cirkulace vzduchu, senzor kvality vzduchu, další ofukovače a volitelné přídavné topení se postarají o příjemné klima.

Klimatizace s elektronickou regulací a druhým výparníkem

Ofukovače klimatizace, dodávané na přání, se nacházejí nad dělicí stěnou. Klimatizuje prostor pro cestující v případě profesionální přepravy osob nebo nákladový prostor při přepravě nákladu citlivého na teplotu. 

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání.
Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen Užitkové vozy (Porsche Česká republika s.r.o.), a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen Užitkové vozy. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy. 
Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen