Mobilní online služby

Kompletní propojení – a informovanost

Dostávat nejaktuálnější dopravní hlášení přímo z internetu. Jet nejkratší cestou k nejbližší čerpací stanici. Ovládat aplikace ve Vašem chytrém telefonu i během jízdy. Nechat si připomenou termíny servisu a získat přímé varování při pokusu o krádež. S mobilními online službami "Car-Net" budete Vaše cestování pohodlnější, bezpečnější a s lepšími informacemi. 

Car-Net App-Connect1

Zažijte na cestách více Infotainment systému a integrujte si pomocí Car-Net App-Connect Váš chytrý telefon prostřednictvím USB rozhraní do Vašeho vozu. Car-Net App-Connect přenese kompatibilní aplikace Vašeho chytrého telefonu na displej dotykové obrazovky Vašeho volitelného rádiového nebo navigačního systému. Prostřednictvím Android Auto™, Apple CarPlay™ nebo MirrorLink™ můžete určité aplikace ovládat během jízdy obzvláště pohodlně pomocí displeje dotykové obrazovky.

Car-Net Guide & Inform2

Pokud je Váš vůz vybaven volitelným navigačním systémem, můžete si aktivovat online služby Car-Net Guide & Inform. Guide & Inform máte bezplatně k dispozici první tři roky po registraci. Můžete využívat dva druhy služeb: Služby, které Vás budou podporovat přímo ve voze, a služby, které můžete konfigurovat z domova - podle volby přes zákaznický portál nebo pomocí aplikace Car-Net. Pro možnost používat Guide & Inform ve voze si vygenerujte jednoduše pomocí svého chytrého telefonu hotspot, nebo použijte Volkswagen CarStick dodávaný na přání.

Car-Net App-Connect je k dostání pouze v kombinaci s rádiovým systémem „Composition Media“ nebo navigačními systémy „Discover Media“. Car-Net App-Connect zahrnuje technologie MirrorLink™, CarPlay™ a Android Auto™. Dostupnost těchto technologií se může lišit v závislosti na zemi. Vezměte prosím na vědomí, že Car-Net App-Connect nepodporují aktuálně všechny mobilní telefony na trhu. Společnost Volkswagen spolupracuje intenzivně s velkými výrobci chytrých telefonů s cílem urychlit širokou podporu Car-Net App-Connect .

Používání služeb Car-Net Guide & Inform je možné pouze s volitelnou výbavou „Discover Media“. Kromě toho potřebujete mobilní koncové zařízení s připojením na internet (např. chytrý telefon ), které dokáže fungovat jako mobilní wifi hotspot, nebo Volkswagen CarStick UMTS se zpoplatněnou SIM kartou libovolného poskytovatele mobilních služeb. Služby Guide & Inform jsou k dispozici jen na základě stávající nebo samostatně uzavřené smlouvy o mobilních službách mezi Vámi a Vaším poskytovatelem mobilních služeb a pouze v rámci pokrytí příslušnou mobilní sítí. Příjmem datových balíčků z internetu Vám mohou v závislosti na Vašem aktuálním mobilním tarifu a zejména při provozu v zahraničí vznikat dodatečné náklady (např. poplatky za roaming). Vzhledem k objemu dat generovaných používáním služeb Car-Net se důrazně doporučuje dohoda o datovém paušálu s Vaším poskytovatelem mobilních služeb. Pro využívání služeb Car-Net je zapotřebí uzavřít online samostatnou smlouvu se společností Volkswagen AG. Zákazník má po předání vozidla čas 90 dnů na jeho registraci na www.volkswagen-car-net.com/portal. Dostupnost služeb Car-Net se může lišit v závislosti na zemi. Tyto služby jsou dostupné po dohodnuté smluvní období a mohou se během smluvního období změnit. Více informací o Car-Net naleznete na www.volkswagen-car-net.com/portal a u svého Volkswagen partnera; informace o podmínkách mobilních sazeb u Vašeho poskytovatele mobilních služeb.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání.
Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen Užitkové vozy (Porsche Česká republika s.r.o.), a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen Užitkové vozy. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy. 
Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen