Paket Trendline

Kompetence na první pohled

Crafter Podvozek nejenže odvádí dobrou práci. On i dobře vypadá. Především s volitelným paketem Trendline. Obsahuje bohatou mimořádnou výbavu:

  • Středové krytky kol s chromovaným logem "VW" a výrazné chromované lišty v ochranné mřížce předního nárazníku
  • Paket Chrom pro interiér
  • Mlhové světlomety s integrovanou funkcí přisvěcování do zatáček
  • Uzamykatelná přihrádka spolujezdce a dvě přihrádky ve střešní galerii se světly pro čtení
  • Čtyři 12V zásuvky v kabině řidiče
  • Rozšířená protihluková izolace interiéru a osvětlení nástupních schůdků

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Crafter podvozek

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen