Rozvory náprav a kabiny

K mání pro téměř každou nástavbu

Různé úkoly vyžadují individuální nástavby. Díky bezpočtu variant se Crafter Podvozek hodí skoro pro každé řešení střižené na míru. Jednoduchá kabina nebo dvoukabina? Střední rozvor (L3), dlouhý rozvor (L4) nebo rozvor plus (L5)? Vaše rozhodnutí. Koneckonců nikdo neví lépe než Vy, co Vaše firma potřebuje.

Střední rozvor, jednotlivá kabina

S délkou 5 996 mm nabízí místo až pro tři osoby.

Střední rozvor, dvoukabina

S délkou 5 996 mm nabízí místo až pro sedm osob.

Dlouhý rozvor, jednotlivá kabina

S délkou 6 846 mm nabízí místo až pro tři osoby.

Střední rozvor, dvoukabina

S délkou 6 846 mm nabízí místo až pro sedm osob.

Dlouhý rozvor plus1, jednoduchá kabina

S délkou 7 404 mm má Crafter Valník s dlouhým rozvorem plus a jednoduchou kabinou ložnou plochu až 9,6 m² a nabízí místo až pro tři osoby.

1 K dostání pouze v kombinaci s jednoduchou kabinou

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání.
Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen Užitkové vozy (Porsche Česká republika s.r.o.), a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen Užitkové vozy. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy. 
Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen