Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Crafter skříňový vůz Nová dimenze.

Ten, který zvládne velké věci. Crafter skříňový vůz má nejlepší přístup do nákladového prostoru a umožňuje nejlepší zajištění nákladu ve své třídě. Jeho nově navržené rozměry jsou ideální pro běžné nosné konstrukce, jako europalety nebo mobilní kontejnery.

Asistenční systémy

Galerie

Atraktivní jako nikdy.

Crafter skříňový vůz v podrobnostech.

Atraktivní jako nikdy.

Crafter skříňový vůz v podrobnostech.

Akční nabídky Ten, kdo se nyní rozhodne pro pořízení nového modelu Crafter, získá atraktivní bonusy a prodlouženou záruku.

LED světlomety za 10 000 Kč bez DPH.

Za 10 000 korun bez DPH můžete získat energeticky úsporné LED světlomety, jež mají vysokou provozní spolehlivost.

Záruka s limitem 200 000 km ve standardní výbavě

Při nákupu nového vozu Crafter získáte další výhodu v podobě prodloužené záruky, která je součástí naší speciální nabídky pro všechny, pro něž je bezpečnost na prvním místě. Záruka je prodloužena o dva roky nad rámec dvouleté záruky od výrobce a je omezena maximálně 200 000 ujetých kilometrů¹.

1 Nabídka platí při nákupu nového vozu Crafter. Další podrobnosti o záruce získáte u Vašeho prodejce Volkswagen Užitkové vozy. U nástaveb a vestaveb se záruka vztahuje pouze na část vozidla dodanou výrobcem.

Vlastnosti

Technologie
Interiér
Exteriér
Bezpečnost
Asistenční systémy
Komfort
Infotainment & Car-Net

Může zařadit až osm stupňů. U všech druhů pohonu.

Crafter je jediný vůz ve své třídě, který se dodává se šesti variantami pohonu a převodovky. Pohon předních kol, pohon zadních kol¹ nebo pohon všech kol 4MOTION lze kombinovat s 8stupňovou automatickou převodovkou nebo s manuální převodovkou. Základem jsou nově vyvinuté vysoce výkonné motory TDI, které byly speciálně navrženy pro extrémní nároky, jež jsou kladeny na užitkové vozy.

¹ Bude v nabídce později.

Má mnoho komfortních zón. A jednu, kterou už nebudete chtít opustit.

Díky odpruženému sedadlu "ergoComfort"¹ a promyšlené koncepci odkládacích prostor je kabina vozu Crafter nejpohodlnějším pracovištěm pro ty, kteří za volantem tráví hodně času. A neobyčejný je také jeho nákladový prostor. Díky velké šířce a výšce a o 100 mm nižší výšce nákladové hrany² do něj lze snadno naložit jakýkoli náklad.

¹ Bude v nabídce později.

² Hodnota platí pro model Crafter skříňový vůz s pohonem předních kol, ve srovnání s modely Crafter s pohonem zadních kol nebo pohonem všech kol 4MOTION.

Vyvinutý pro nejrůznější obory podnikání. Vytvořený jako na míru pro Vaši práci.

Se třemi délkami, třemi výškami a celou řadou funkcí, které Vám usnadní každodenní práci, je Crafter skříňový vůz připraven na jakoukoli výzvu ve Vašem oboru podnikání.

Jeho bezpečnost je jistota. A platí to automaticky.

Sedm inteligentních bezpečnostních systémů jako je multikolizní brzda, elektronický stabilizační systém nebo protiblokovací systém zajistí ve voze Crafter tu nejlepší možnou ochranu od startu až do cíle - a také na cestě k nim.

Převyšuje všechny ostatní. A přesto nikdy nenarazí.

Crafter s 20 inovativními asistenčními systémy, které Vám usnadňují řízení a podporují Vás v kritických jízdních situacích, určuje nová měřítka i v oblasti bezpečnosti.

Je tak komfortní, jak si to přejete.

Kabina vozu Crafter patří mezi nejpohodlnější pracovní místo pro ty, kteří za volantem tráví hodně času. A v případě, že chcete mít ještě více pohodlí, můžete pomocí volitelných funkcí její užitnou hodnotu dále zvýšit.

Budoucnost mobility se již stala přítomností. Za Vaším volantem.

Díky mobilním službám online Car-Net proměníte Váš Crafter na informační centrum, jehož zdrojem je internet. I na Vašich cestách tak můžete být v kontaktu s Vašimi partnery v podnikání a i případě, že jste mimo kancelář zajišťovat tím nejlepším způsobem Vaše obchody.

Varianty výbavy

Crafter skříňový vůz s dvojkabinou

Všestranný automobil pro podnikání i pro trávení volného času

Spojení skříňového vozu a kombi: Crafter skříňový vůz s dvojkabinou nabízí až sedm míst k sezení a obrovské množství místa pro Váš náklad, který díky celé řadě prvků výbavy můžete pohodlně a bezpečně dopravit do cíle.

Informační materiály & další postup