Menu
Zavřít

Crafter skříňový vůz

 

Cena od (vč. DPH)
845 790,-
Výkon motoru
75 - 130
kW
Spotřeba paliva
0 - 12,3
l/100km

Připraven pro velké úkoly

Pro model Crafter Skříňový vůz není téměř nic až příliš. Jeho rozměry jsou ideální pro neskladné europalety nebo kontejnery na kolečkách. Díky nejlepší naložitelnost a nejlepšímu zajištění nákladu ve své třídě Vám navíc dokáže Vaši práci usnadnit.

Výbavové linie

Foto vozu je pouze ilustrativní

Technologie pohonů

Může nasadit osm rychlostních stupňů. A sice ve všech druzích pohonů

Crafter je jediný vůz své třídy se šesti variantami pohonů a převodovek. Pohon předních kol, pohon zadních kol, pohon všech kol 4MOTION lze podle volby kombinovat s 6stupňovým řazení nebo 8stupňovou automatickou převodovkou. Výkonné srdce představuje speciálně vyvinuté motory TDI dimenzované na extrémní požadavky kladené na užitkový vůz.

Nejlepší pracoviště řidiče

Přístrojová deska, kancelář a odpočívárna stále s Vámi

Jste velkou část svého pracovního dne na cestách? Pak váš vůz není jen dopravní prostředek. Je místem, kde si třídíte své podklady, sjednáváte schůzky, nabíjíte svůj mobil nebo děláte přestávku na oběd. S četnými odkládacími plochami a přípojkami, volitelným sedadlem ergoComfort s odpružením a na přání s vyhřívaným, koženým multifunkčním volantem je model Crafter Skříňový vůz na to všechno dokonale připraven.

Vhodný do města

Na cestách v klidu

Na nepřehledných staveništích a úzkých lesních cestách, v těsných ulicích mezi domy nebo při nárazovém větru na dálnici: v modelu Crafter Skříňový vůz Vám pomohou v choulostivých situacích četné inovativní asistenční a bezpečnostní systémy. A Vy tak dorazíte do cíle bezpečně a především v klidu.

Nejlepší naložitelnost

Snadněji nakládat

Zvedat do vozu těžké balíky. Stohovat v nákladovém prostoru neskladné palety. Protahovat zadními dveřmi materiál, s nímž se špatně manipuluje. Nakládka a vykládka, to je těžká práce. Crafter Skříňový vůz Vám to usnadní.

  • Šířka otevřených posuvných dveří 1 311 mm
  • Výška nákladového prostoru 2 196 mm1
  • Objem nákladového prostoru až 18,4m31
  • Nákladová hrana nižší o 100 mm2
  • Volitelné nášlapné schůdky
  • Volitelně s LED osvětlením nákladového prostoru
Nejlepší zajištění nákladu

Vše na svém pevném místě

Když se balíky posouvají sem a tam, když padají prkna a když za jízdy v nákladovém prostoru něco klepe, to není jen otravné. Drahý materiál se může poškodit nebo může dojít k rozptylování řidiče. Aby se všechno dostalo do cíle bezpečně a v dobrém stavu, nabízí Vám Crafter Skříňový vůz nejlepší zajištění nákladu ve své třídě: díky 14 volitelným úchytným okům a velkému výběru lišt pro uchycení nákladu.

Individuální nástavby

Perfektně připraven skoro na všechno

Aby se zakázkám dařilo, potřebujete správné vybavení. K tomu patří také vůz sladěný optimálně podle Vašich požadavků. Pro vozy lze tak realizovat řešení střižená na míru: Od chladicího vozu přes sanitku až po bezbariérové vozidlo pro lidi s hendikepem. S našimi vozy je možné téměř vše.

Více informací

Nejlepší propojení

Kdykoliv informováni. Už ani vteřinu nudy.

Během normálního pracovního dne strávíme docela dost času na silnici. Jezdíme od zakázky k zakázce, mezitím musíme ještě rychle do skladu a pak v hobby marketu pořídit potřebný náhradní díl. O to je důležitější, abyste měli i přesto o všem přehled. Díky integrovanému rozhraní pro mobilní management vozového parku "Connected Van" a online službám "Car-Net" budete mít ve skříňovém voze Crafter skoro vždy nejaktuálnější informace a dobrou zábavu.

Promyšlený do detailu

Crafter Skříňový vůz nabízí nejhospodárnější transportní řešení orientovaná na zákazníka.

Veškerá výbava

Náklad

Zpět na přehled

Náklad

Crafter Skříňový vůz boduje nejlepší naložitelností a nejlepším zajištěním nákladu ve své třídě.

Exteriér

Zpět na přehled

Exteriér

Od LED světlometů až po volitelný paket Trendline: Crafter Skříňový vůz má už na první pohled co nabídnout.

Interiér

Zpět na přehled

Interiér

Nadstandardní komfort a promyšlený koncept odkládací ploch stanovují měřítka v třídě velkých transportérů.

Funkce

Zpět na přehled

Funkce

V modelu Crafter Skříňový vůz budete nejen celý den na správné cestě, ale budete se i dobře bavit a mít ty nejlepší informace.

Asistenční systémy

Zpět na přehled

Asistenční systémy

Inovativní asistenční systémy řidiče a inteligentní bezpečnostní systémy zvládnou s prozíravostí mistrně i povážlivé situace.

Vynikající výkon

Provozovatelé vozových parků sázejí na vůz Crafter. Patří u nich k nejúspěšnějším vozidlům na trhu. Magazín "Autoflotte" ho proto vyznamenal jako Top Performer 2018 v kategorii "Velké transportéry".

Zdroj: »Autoflotte«, vydání 12/2018

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen