Klimatizace

Dovolená s příjemnou teplotou

Pokud Vám bude během vrcholného léta někdy až příliš horko, nemusíte jet za letním osvěžením hned do Krkonoš. Přirozeně můžete. Siestu však můžete strávit také ve svém příjemně temperovaném cestovním automobilu. 

Volitelná klimatizace "Climatronic"         

Tento systém nabízí 2/3zónovou regulaci teploty pro řidiče, spolujezdce a obytný prostor. O příjemné klima se postará automatické zapínání vnitřní cirkulace vzduchu, senzor kvality vzduchu a volitelné přídavné topení.

 

Volitelná střešní klimatizace (bez vyobrazení)

Kompaktní a lehké zařízení (s chladicím výkonem 2 200 kW) je dimenzováno pro provoz s externím proudovým zdrojem.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Grand California

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen