Volitelná ­markýza a volitelný ­kempinkový nábytek

Čtyři stěny bez stěn

Slunce svítí celý den a vlahé večery nemohou být dostatečně dlouhé. Abyste si mohli vychutnat komfort vozu Grand California kdykoliv i venku, má pro Vás na přání připravený venkovní pokoj, který lze postavit snadno a rychle: Kempinkový stůl a dvě  skládací židle jsou uložené v praktických taškách v zadních křídlových dveřích zavazadlového prostoru. A díky vysouvací markýze z robustní látky budete mít volitelně k dispozici také vždy stinné místečko. Je vybavena ruční klikou, kterou lze rychle uložit, a má tyto rozměry:

  • Rozměry markýzy u vozu Grand California 600: 2,5 m x 3 m
  • Rozměry markýzy u vozu Grand California 680: 2,5 m x 3,5 m 

Obrázek ukazuje vůz Grand California 680

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Grand California

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen