Volitelný navigační systém „Discover Media“

Nejrychlejší cestou k relaxaci

Volitelný navigační systém "Discover Media" dopraví Vás, Váš vůz Grand California a všechny milé osoby Vašeho života přímou cestou do nejkrásnější dovolenkových cílů na světě

  • Barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 20,3 cm (8,0 palců) s přibližovacím senzorem
  • CD přehrávač s podporou formátů MP3 a WMA
  • Výkon 4 x 20 wattů se čtyřmi reproduktory
  • Dvojitý tuner s Phase diversity
  • Rozhraní AUX-IN a USB v přístrojové desce, možnost připojení mobilního telefonu prostřednictvím protokolu Bluetooth, jakož i dvojitý tuner s Phase diversity
  • - Druhý slot na SD kartu integrovaný do přístrojové desky
  • SD karta s mapovým materiálem včetně bezplatné aktualizace mapových podkladů díky Volkswagen MapCare

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o příplatkovou výbavu. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / mimořádná výbava), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy.

Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé mimořádné výbavy za příplatek. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Zavřít

Grand California

 
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen