Osvětlení

Vypnout hlavu, **zapnout lampičku*

Jak dlouho jste se těšili na to, až vyměníte pracovní dokumenty konečně za novou detektivku? Na dovolené není občas nic hezčího, než si číst pozdě do noci svou oblíbenou knihu. Díky promyšlenému konceptu osvětlení ve voze Grand California můžete přesně tohle dělat. Anebo prostě jen odpočívat v útulné světelné atmosféře.

Osvětlení v interiéru   

Útulné osvětlení zajistí hlavní světlo nad horními skřínkami, pracovní světlo nad kuchyňskou linkou a osvětlení jídelního koutu.

Obrázek ukazuje vůz Grand California 680.

Volitelné působiví osvětlení na horních skříňkách (bez vyobrazení)

Vícebarevný světlený LED pásek se řídí prostřednictvím centrální ovládací jednotky. Lze nastavit požadovanou barvu a stav spínání.Osvětlení venkovního prostoru na straně spolujezdce (bez vyobrazení)

Při odemykání a zamykání vozu Grand California se LED světlo krátce zapne a automaticky zase vypne. Pokud stisknete vypínač, zůstane přirozeně zapnuté.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Grand California

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen