Topné systémy

Už jen dovolená v teple

Nekempujete jen za hezkého počasí, ale vydáváte se rádi na cesty i během chladnějších dnů? Pak se vůz Grand California a Vy k sobě opravdu dobře hodíte. Zůstává jen otázka: Jak chcete topit? Neboť ne každý tepelný zdroj je stejný. Vyberte si z mnoha možností přesně tu, která se perfektně hodí pro Vaše plány na dovolenou.

Centrální ovládací jednotka

Na centrální ovládací jednotce s touchpadem pro obsluhu topení, zásobování vodou a solárního zařízení lze na jednom místě pohodlně přečíst a nastavit všechny údaje a díky tomu je moderní kempování tak úžasné. 

Volitelná ovládají jednotka nezávislé topení

Ovládací prvek je umístěn snadno dosažitelný ve střešní galerii. Dotyková obrazovka zjednodušuje regulaci a programování nezávislého topení.

Vodní a vzduchové topení na plyn

Vodní a vzduchové topení na plyn (dvě 11kg plynové láhve). Pět ofukovačů rozvádí teplý vzduch ze zařízení o výkonu 6 kW rovnoměrně po interiéru. Navíc se akumuluje 10 litrů teplé vody pro kuchyni a koupelnu.

 

Volitelné vodní a vzduchové topení na plyn a elektřinu

Doplňkově k funkcím vodního a vzduchového topení na plyn lze provozovat také palubní topení na elektřinu. K tomu je zapotřebí externí proudový zdroj.

 

Volitelné vodní a vzduchové topení na naftu a elektřinu 

Vedle funkcí vodního a vzduchového topení na plyn a elektřinu nabízí provoz na naftu a elektřinu. Dosáhne se tak obzvláště dlouhého, nezávislého zásobování teplem a sníží se hmotnost díky odpadnutí obou velkých plynových láhví. Na vaření je ve voze připravena 5kg plynová láhev.

 

Volitelné vodní přídavné topení s programovatelným nezávislým topením

Podporuje palubní topení a díky programovací funkci umožňuje předehřání vozu po dobu až 60 minut, např. pro rychlé rozmrazení skel v prostoru řidiče.

 

Volitelné vzduchové nezávislé topení plus přídavné topení

Vzduchové nezávislé topení provozované na palivo rychle vyhřeje interiér pomocí ofukovačů. Volitelně je k dostání rádiové dálkové ovládání.

 

Volitelné vzduchové nezávislé topení plus vodní přídavné topení, na přání programovatelné

Vzduchové nezávislé topení provozované na palivo rychle vyhřeje interiér pomocí ofukovačů. Vodní topení podporuje navíc palubní topení při běžícím motoru. Předehřání vozidla lze naprogramovat nebo spustit pomocí volitelného rádiového dálkového ovládání.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen