Volitelná WiFi

Off the road, ano. Offline, ne.

Upřímně: Určitě si chcete dát na sociální sítě nějakou tu kýčovitou fotku z dovolené, aby Vám Vaši přátelé trochu záviděli. Nebo se chcete po cestě podívat ještě rychle na nejnovější díl svého oblíbeného seriálu. I když jste mimo hlavní silnice: Neznamená to nutně offline. Ve voze Grand California máte proto k dispozici volitelnou WiFi prostřednictvím hotspot routeru s LTE. Ve vozidle vygeneruje WiFi hotspot, který mohou používat externí koncové přístroje. Navíc je zapotřebí datová SIM karta.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Grand California

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen