Moderní asistenční systémy

Pracují promyšleně a bezprostředně reagují

Aby každá jízda skončila tak pohodlně, jak začala, je nový Caddy California vybaven celou řadou asistenčních systémů, které mohou v kritických jízdních situacích preventivně zasáhnout.

Asistent pro couvání z parkovacího místa¹

Systém akusticky varuje řidiče při couvání z řady stojících vozidel v případě, že v kritické vzdálenosti rozpozná jiné vozidlo. Jestliže řidič na varování nereaguje, systém začne automobil automaticky brzdit. Ve videu, které ukazuje funkci asistenčního sytému, je použit model Crafter.

Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu Lane Assist²

Systém pomocí multifunkční kamery snímá vodorovné dopravní značení jízdního pruhu a aktivními zásahy do řízení v něm vůz udržuje. Ve videu, které ukazuje funkci asistenčního sytému, je použit model Crafter.

Asistent pro couvání s přívěsem Trailer Assist¹

Systém zjednodušuje řízení vozu s připojeným přívěsem při couvání i při zajíždění do příčných parkovacích míst nebo při přesném zajíždění k nakládacím rampám či jiným cílům. Ve videu, které ukazuje funkci asistenčního sytému, je použit model Crafter.

Systém Travel Assist s Emergency Assist¹ (bez vyobrazení)

Zejména při jízdě po dálnicích udržuje systém Travel Assist Váš vůz v jízdním pruhu, udržuje nastavenou rychlost a současně přitom bere v úvahu i odstup od vpředu jedoucích vozidel. V kombinaci s dvouspojkovou převodovkou DSG pak systém zajistí i popojíždění vozu ve váznoucí dopravě a Vy tak můžete zůstat zcela uvolnění

V rámci možností daných systémem.

V rámci možností daných systémem. Řidič musí být kdykoli připraven převzít řízení a není zbaven odpovědnosti za předvídavý způsob jízdy.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Světová premiéra:
Nový Caddy California

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen