Menu
Zavřít

Transporter 6.1 skříňový vůz

Transporter 6.1 skříňový vůz

Na silnici dostane vše

Před více než 70 lety se stal řešením nedostatku přepravních kapacit. Dnes je model Transporter 6.1 skříňový vůz výkonnější než kdykoliv před tím. Za pomoci své pozoruhodné výšky nákladového prostoru, dostatku místa a moderních asistenčních systémů řidiče se postará, abyste se Vy, Vaše pracovní parta i Váš materiál dostali každý den dobře do práce.

Obzvláště působivé

Interiér 6.1

Zůstat v klidu během náročných dnů

Každý den se staráte, aby se velké množství materiálu a Vaše celá pracovní parta dostala dobře z bodu A do bodu B. Transporter 6.1 se proto postará o to, aby jste s přitom měli dobře i Vy. Jeho ergonomické pracoviště řidiče, jeho plynule nastavitelný volant a plynule nastavitelné sedadlo řidiče, tvarově stálé komfortní polstrování i nově uspořádaná přístrojová deska Vám udělají jezdění tak pohodlné, jak jen to je možné. Díky skvělému výhledu si zachováte i v turbulentním centru města nebo na nepřehledných staveništích snadněji přehled o svém okolí. A zaparkovaný vůz se stane jednoduše Vaší kanceláří na cestách.

Technologie 6.1

Vše na očích.

Chytřeji k zakázce: Díky We Connect1 jste vždy zásobováni všemi důležitými informacemi - pracovně i soukromě. Díky sdruženým přístrojům Premium si udržíte vše na očích. A pomocí navigačního systému "Discover Media" se dostanete bezpečně do cíle.

Více informací

Komfortní vychytávky 6.1

Udělejte si pohodlí

Bohatá a výrazně rozšířená sériová výbava i komfortní prvky mimořádné výbavy přispívají k nekomplikovanému ovládání. A tak si můžete každý pracovní den za volantem užívat v naprosté pohodě.

Jízdní dynamika 6.1

Nevzdá se ani při těžkých úkolech

Moderní technologie motorů TDI ve voze Transporter 6.1 se vyznačuje výkonem, pružností a úsporným provozem. Díky volitelnému pohonu všech kol 4MOTION a 100% mechanické uzávěrce diferenciálu zadní nápravy zvládnete navíc téměř každou práci, s dvouspojkovou převodovkou DSG navíc velmi komfortně.

Asistenční systémy řidiče 6.1

Nejbezpečnější lehký užitkový vůz

Kdo je neustále na cestách, musí zvládat nesčetné povětrností a dopravní situace. Je dobré, že na to nejste ve svém voze sami. S Transporterem 6.1 jste na tom dokonce nejlépe jak můžete. Podle EuroNCAP Transporter 6.1. "stanovuje v roce 2021 měřítka v oblasti aktivní bezpečnosti pro ostatní užitkové vozy" a získal od sdružení zlatou medaili.

Více informací

Nechcete se svézt?

Sjednejte si testovací jízdu a zažijte Transporter na vlastní kůži.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen