Menu
Zavřít

Caravelle 6.1

Caravelle 6.1

Od minibusu až po profesionální přepravu osob

Když se mluví o profesionální přepravě osob, padne vždy hlavně jméno Caravelle 6.1. Model Caravelle totiž již více než 30 let představuje měřítko pro profesionální přepravu osob. Jeho hlavní kompetence? Komfort a flexibilita. Jeho speciální schopnosti? Inteligentní digitální služby a moderní infotainment. A po práci? Občas se promění z vozidla pro přepravu firemní exekutivy na Váš rodinný minibus.

Udělejte si sami názor na model Caravelle 6.1

Mimořádně působivý

Působivě flexibilní

Místo pro hodně hostů i pro jejich přání

Nároky Vašich cestujících jsou stejně rozmanité, jako cestující sami. Čtyři kufry na víkendový výlet? Spontánní hledání jiného ubytování za zcela obsazený hotel v době konání veletrhu? Jejich požadavky mohou přinášet velká překvapení: Caravelle 6.1 však má na vše připravenou odpověď. Všechny tři linie výbavy jsou k dispozici se dvěma rozvory kol a rozmanitými pakety sedadel. Modulární systém upevnění sedadel s trojmístnou lavicí, kterou lze složit a překlopit, umožňuje kdykoli zvětšení zavazadlového prostoru. A pro vytvoření rovné plochy stačí opěradla sedadel pouze sklopit dopředu.

Pohodlné řízení

Uvolněný řidič, uvolnění hosté

Každý den musíte zajistit, aby se Vaši cestující dostali pohodlně z bodu A do bodu B. Caravelle 6.1 je prostředkem, který Vám tento úkol pomůže uskutečnit. Díky ergonomickému místu řidiče, elektromechanickému posilovači řízení a nově navržené palubní desce je řízení vozu maximálně pohodlné. A díky vynikajícímu výhledu z vozu si i v rušných centrech měst nebo v místě konání velkých akcí snadněji udržíte přehled o situaci okolo vozu.

Vysoký komfort pro cestující

Pohodlí lze zajistit velmi snadno

Místo, kde si lze oddechnout - po dlouhé cestě, po náročné práci nebo mezi dvěma důležitými schůzkami. S vozem Caravelle 6.1 dáváte svým cestujícím k dispozici útulné soukromí na čtyřech kolech, které poskytuje spoustu komfortu: Pohodlná sedadla s tvarově stabilním polstrováním, výborná zvuková izolace, LED čtecí lampičky, příjemný pocit prostoru s dostatkem místa nad hlavou i pro nohy a mnoho dalších detailů zajistí, že se Vaši hosté budou již při nastoupení cítit naprosto pohodlně.

Nejmodernější asistenční systémy

Od praktického
k užitečnému

Sledovat hektický provoz současně s neznámou trasou jízdy a přitom stále poslouchat co říkají cestující? Při řízení musíte zvládnout několik věcí současně. Nejmodernější asistenční systémy vozu Caravelle 6.1 se postarají o to, abyste se v podobných situacích cítili co možná nejlépe. Udržování vozu v jízdním pruhu, převzetí řízení při parkování, asistence při couvání z parkovacího místa, pomoc při manévrování s přívěsem a mnoho dalších systémů Vás podporuje při každé jízdě. Musíte hodně manévrovat? Zpětná kamera je poprvé k dispozici i v kombinaci se zadními křídlovými dveřmi.

Nejlepší připojení do sítě

Cestování bude každý den pohodlnější

Automobily jsou stále inteligentnější. Výjimkou není ani Caravelle 6.1, v němž je integrováno mnoho digitálních technologií, které zvyšují komfort jízdy. Například panel přístrojové desky Digital Cockpit s vysokým rozlišením a s možností zobrazení navigační mapy. Nebo Volkswagen We Connect: služba, která promění chytrý mobilní telefon na dálkové ovládání vozu. A to je teprve začátek.

  • Barevný dotykový displej s vysokým rozlišením Digital Cockpit

  • Nová rádia a navigační systémy s úhlopříčkou dotykového displeje až 9,2 palce (23,4 cm)

  • Mobilní služby online We Connect¹

  • Indukční nabíjení chytrých mobilních telefonů

Promyšlený do nejmenšího detailu

Všechny funkce

Pohon

Zpět na přehled

Pohon

Jako řidič jste celý den na cestách. Kombinace motoru a převodovky z nabídky pro model Caravelle 6.1 ve spojení s pohonem všech kol 4MOTION pak zajistí, že s Vámi bude za volantem sedět i spousta radosti.

Exteriér

Zpět na přehled

Exteriér

Kompetentní již při prvním pohledu: Caravelle 6.1 projevuje při každé příležitosti suverenitu i spolehlivost.

Interiér

Zpět na přehled

Interiér

Navržené pro pohodlí: Sedadlo řidiče i prostor pro cestující musejí splňovat rozdílné požadavky. Jedno však mají společné: komfort až do nejmenšího detailu.

Funkční výbava

Zpět na přehled

Funkční výbava

Inteligentnější řízení: Díky panelu Digital Cockpit a paketu služeb We Connect máte vždy k dispozici všechny nezbytné informace – při pracovních i soukromých cestách.

Asistenční systémy

Zpět na přehled

Assistenční systémy

Ten, kdo je stále na cestách, musí se vypořádat s rozmary počasí i se situací v dopravě. Je dobré, že ve voze Caravelle 6.1 na to nejste sami.

Nechcete se svézt?

Sjednejte si testovací jízdu a zažijte model Caravelle 6.1 na vlastní kůži.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen