Asistenční systémy

Každý den na Vašich cestách bude uvolněnější

Ten, kdo je každý den za volantem, musí zvládnout bezpočet situací, které přinášejí rozmary počasí i silniční provoz. Je proto dobré, že ve voze Caravelle 6.1 na to nejste sami.

Asistent pro kompenzaci bočního větru¹

Prostřednictvím automatického přibrzďování jednotlivých kol stabilizuje vůz při nárazovém bočním větru. Ve videu demonstrujícím funkci systému je použit model Crafter.

Systém ParkPilot s aktivní ochranou boků vozidla¹

V průběhu jízdy monitoruje prostor po stranách vozu a prostřednictvím displeje infotainment systému varuje řidiče při kritickém přiblížení k překážkám. Ve videu demonstrujícím funkci systému je použit model Crafter.

Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist"¹ ²

Pomocí multifunkční kamery snímá vodorovné dopravní značení jízdního pruhu a aktivními zásahy do řízení v něm vůz udržuje. Ve videu demonstrujícím funkci systému je použit model Crafter.

Adaptivní tempomat ACC včetně systému "Front Assist" s funkcí nouzového brzdění City Brake¹

Automaticky přizpůsobuje rychlost Vašeho automobilu rychlosti vpředu jedoucího vozu a udržuje od něj řidičem přednastavený odstup. Ve videu demonstrujícím funkci systému je použit model Crafter.

Kontrola poklesu tlaku vzduchu v pneumatikách (bez vyobrazení)¹

Informuje řidiče před jízdou i v jejím průběhu o aktuálním tlaku v jednotlivých kolech a varuje při jeho poklesu. V každém kole jsou senzory, které bezdrátově snímají informaci o tlaku a teplotě.

 

Systém rozpoznávání dopravních značek (bez vyobrazení)¹

Prostřednictvím speciální kamery snímá dopravní značky s omezením rychlosti a zákazem předjíždění, stejně jako jejich časová omezení a omezení podmíněná počasím, a informuje o nich na multifunkčním ukazateli.

 

Asistent pro jízdu z kopce (bez vyobrazení)¹

Při jízdě ze svahu zajišťuje kontrolovanou a bezpečnou jízdu. Reguluje přitom otáčky motoru a v případě potřeby zasahuje do řídicího systému brzd.

V rámci limitů systému.

Řidič musí být připraven kdykoli převzít řízení a úkon zkorigovat, není zbaven své odpovědnosti řídit vůz bezpečně.

 

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání.
Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen Užitkové vozy (Porsche Česká republika s.r.o.), a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen Užitkové vozy. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy. 
Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Caravelle 6.1

Caravelle 6.1

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen