Digital Cockpit

Již dnes si můžete užívat jízdní komfort budoucnosti

Digitální panel přístrojové desky Digital Cockpit Vám již dnes dává představu, jakým směrem se ubírá technický pokrok. Navigační mapa může být na přání paralelně zobrazena kromě displeje navigačního systému také mezi otáčkoměrem a ukazatelem rychlosti. Panel Digital Cockpit potom může zobrazit například nejbližší okolí, zatímco na displeji navigačního systému můžete stále sledovat trasu Vaší cesty. Nebo můžete stíracím pohybem listovat seznamem skladeb uložených ve Vašem chytrém mobilním telefonu, zatímco se stále koncentrujete na dění v dopravě. Vstoupil Vám do toho telefonní hovor? Můžete jej rychle a intuitivně přijmout pomocí fotografie, kterou máte přiřazenou k telefonnímu kontaktu.

LED displej s úhlopříčkou 10,25 palce (26 cm) a s vysokým kontrastem můžete pohodlně ovládat pomocí koženého multifunkčního volantu.

Na panelu Digital Cockpit máte nejdůležitější jízdní data přímo ve svém zorném poli.

Pohodlně a jednoduše můžete ovládat asistenční systémy.

Při volbě Vaší oblíbené hudební skladby nemusíte spustit oči od dění na vozovce.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání.
Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen Užitkové vozy (Porsche Česká republika s.r.o.), a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen Užitkové vozy. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy. 
Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Caravelle 6.1

Caravelle 6.1

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen