Klimatizace

Slunce vždy pod kontrolou

Zcela jistě tuto situaci znáte: Na straně vozidla, na kterou svítí slunce, se cestující pomalu začínají potit a na opačné straně se díky fungující klimatizaci třesou zimou. Aby se všichni cestující ve voze Caravelle 6.1 cítili dobře, je prostřednictvím speciálních senzorů automaticky přizpůsobován výkon klimatizace a ventilace dopadajícímu slunečnímu svitu. A tento princip funguje samozřejmě i obráceně: Jestliže dojde v chladném období k zamlžení předního skla, senzory vlhkosti automaticky zajistí přesměrování výkonu topení dopředu a současně dojde k zapnutí vyhřívání skla čelního okna.

Klimatizace "Climatronic" (3zónová)

Plně automatická klimatizace s antialergenním filtrem je vybavena několika různými senzory a udržuje nastavenou teplotu v prostoru řidiče, spolujezdce a cestujících. Příjemné klima v prostoru pro cestující pak zajistí druhé topení, druhý výparník a několik výdechů ventilace ve stropě.

Klimatizace v kabině s elektronickou regulací

Klimatizace v kabině s elektronickou regulací umožňuje plynulé nastavení požadované teploty.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání.
Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen Užitkové vozy (Porsche Česká republika s.r.o.), a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen Užitkové vozy. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy. 
Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Caravelle 6.1

Caravelle 6.1

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen