Navigační systémy

Cíl před očima. Směr: budoucnost

Když žádná cesta pro Vaše cestující není příliš dlouhá: Objížďky již dnes skutečně patří minulosti. Díky moderní technologii jsou navigační systémy ve voze Caravelle 6.1 ještě funkčnější a jejich ovládání je intuitivnější než dříve. Mimořádně inovativní je kombinace panelu Digital Cockpit s navigačním systémem "Discover Pro", jehož displej má úhlopříčku 9,2 palce (23,4 cm). Nová funkce umožňuje zobrazit navigační mapu ve dvou různých pohledech a získat tak detailní přehled o další trase. Navíc budete mít nepřetržitě k dispozici informace o aktuálních dopravních zácpách a volných parkovacích místech.

Navigační systém "Discover Pro"

  • Vychází z modelu "Discover Media" a je doplněn celou řadou dalších funkcí

  • Barevný displej s úhlopříčkou 9,2 palce (23,4 cm) včetně senzoru přiblížení

  • Hybridní navigace

  • Volba nejrůznějších možností zobrazení mapy

  • Bezplatné aktualizace dat navigačních map z internetu

  • Paměť pro ukládání dat 64 GB

  • Příjem digitálního signálu DAB+

Navigační systém "Discover Media"

  • Barevný displej s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm) včetně senzoru přiblížení

  • Paměť pro ukládání dat 32 GB, dva externí USB vstupy, rozhraní bluetooth, hybridní hlasové ovládání a internetové rádio

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání.
Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen Užitkové vozy (Porsche Česká republika s.r.o.), a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen Užitkové vozy. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy. 
Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Caravelle 6.1

Caravelle 6.1

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen