Podpůrné systémy při parkování

Váš 8. a 9. smysl pro pohodové parkování

Různé parkovací systémy Vám usnadní každodenní život.

Parkovací asistent "Park Assist"

Ovládá¹ parkování do podélných parkovacích míst v několika manévrovacích krocích. Po zařazení zpátečky přebírá vozidlo samočinně řízení. Řidič ovládá pouze spojku, plynový pedál a brzdu. Ve videu demonstrujícím funkci systému je použit model Crafter.

Asistent pro vyjíždění z parkovacího místa¹

Akusticky varuje řidiče při couvání z parkovacího místa v případě, že systém v kritické vzdálenosti rozpozná jiné vozidlo. Jestliže řidič na varování nereaguje, systém začne automobil automaticky brzdit. Ve videu demonstrujícím funkci systému je použit model Crafter.

Asistent pro manévrování s přívěsem "Trailer Assist"¹

Při přesném couvání i při zajíždění do příčných parkovacích míst zjednodušuje řízení vozu s připojeným přívěsem. Ve videu demonstrujícím funkci systému je použit model Crafter.

V rámci možností systému.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání.
Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen Užitkové vozy (Porsche Česká republika s.r.o.), a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen Užitkové vozy. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy. 
Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Caravelle 6.1

Caravelle 6.1

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen