Rádia

Ve voze je vždy k dispozici: dobrá zábava

I když jsou preference Vašich cestujících někdy hodně rozdílné, všechny zcela jistě spojuje jedna věc: Mají rádi dobrý zvuk. Moderní rádia z nabídky pro Caravelle 6.1 podporují jemné podání zvuku a jsou navíc částečně připravena pro využívání aplikace We Connect i pro připojení ke službám We Connect.

Rádio systém "Composition Audio"

  • Monochromatický displej

  • Výkon 2x 20 wattů

  • Dva, resp. čtyři reproduktory¹

  • Slot na SD kartu, USB vstup a rozhraní bluetooth

  • Na přání podpora paketu služeb We Connect Basis²

Rádio systém "Composition Colour"

  • Barevný dotykový displej s úhlopříčkou 6,5 palce (16,5 cm)

  • Výkon 4x 20 wattů, šest reproduktorů¹

  • Slot na SD kartu, dva USB vstupy a rozhraní bluetooth

  • Na přání podpora paketu služeb We Connect Basis²

Dle výbavové linie.

Pro užívání služeb We Connect je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službě We Connect. Dále je pro službu We Connect, resp. We Connect Plus nutné uzavřít další separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Pro bezplatné využívání služby We Connect Plus po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu  www.portal.volkswagen-we.com.    

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání.
Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen Užitkové vozy (Porsche Česká republika s.r.o.), a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen Užitkové vozy. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy. 
Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Caravelle 6.1

Caravelle 6.1

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen