Systémy topení

Topné systémy a systémy odmrazování

Pokud máte velmi brzy ráno schůzku, nebo když po dlouhém dni nastoupíte unavení do vozu. Na příjemně vyhřátý prostor pro cestující se budete těšit, i když zrovna nemrzne nebo nesněží. Příjemnou teplotu ve voze Caravelle 6.1 zajistí různé topné systémy.

Nezávislé horkovzdušné topení

Teplo na stisk tlačítka: Nezávislé horkovzdušné topení funguje nezávisle na systému vytápění a větrání a lze jej ovládat prostřednictvím centrálního ovládacího panelu i pomocí dálkového ovládání. Alternativně je na přání k dispozici také nezávislé vodní topení.

Vyhřívání skla čelního okna (bez vyobrazení)

Vyhřívání skla čelního okna zajistí dobrý výhled při vlhkém a chladném počasí. Topné prvky jsou integrovány ve skle okna.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání.
Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen Užitkové vozy (Porsche Česká republika s.r.o.), a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen Užitkové vozy. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy. 
Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Caravelle 6.1

Caravelle 6.1

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen