We Connect

Zcela mimořádné spojení

Díky službám Volkswagen We Connect bude jízda v automobilu ještě více digitální, s lepším využitím připojení do sítě a také komfortnější. Celá řada služeb Vám umožňuje rychlý přístup k vozu Caravelle 6.1, a to zcela pohodlně prostřednictvím Vašeho chytrého mobilního telefonu. Klíčovou součástí je pak aplikace We Connect. S jejím využitím můžete služby We Connect aktivovat, zvolit si Vámi preferovaný paket a spojit se automobilem - Caravelle 6.1 je totiž díky integrované SIM kartě¹ již online.

Více informací

We Connect - paket Basis a paket Plus

Bezplatný paket We Connect Basis zahrnuje mimo jiné různá hlášení o vozidle, užitečné nástroje pro plánování návštěvy servisu a automatickou aktivaci tísňového volání. Při volbě paketu We Connect Plus pak máte k dispozici celou řadu dalších služeb.

Aktualizace dat navigačních map online jako součást paketu We Connect Plus

Aktualizace dat navigačních map online udržuje mapy v nejaktuálnějším stavu.

Alarm online jako součást paketu We Connect Plus

Jakmile alarm online zaznamená pokus o neoprávněné vniknutí do vozu, odešle okamžitě zprávu na Váš chytrý mobilní telefon.

Dopravní informace online jako součást paketu We Connect Plus

Dopravní informace online ukazují nejrychlejší cestu do následujícího cíle. Zohledňují přitom aktuální dopravní situaci.

Vyhledávání pozice parkování jako součást paketu We Connect Basis

Služba vyhledávání pozice parkování Vás navede nejkratší cestou k Vašemu automobilu.

Bezdrátové rozhraní App-Connect

Přeneste si aplikace z Vašeho chytrého mobilního telefonu na dotykový displej infotainment systému.

Indukční nabíjecí stanice

Váš telefon pouze odložíte do přihrádky, kde se bude nabíjet.

Pro využívání služeb We Connect potřebujete uživatelský účet Volkswagen ID a musíte se přihlásit do We Connect svým uživatelským jménem a heslem. Dále je zapotřebí uzavřít online samostatnou smlouvu We Connect, popř. We Connect Plus se společností Volkswagen AG. U We Connect Plus máte po předání vozidla lhůtu 90 dnů, abyste vozidlo zaregistrovali na portal.volkswagen-we.com. Služby můžete využívat po celou sjednanou dobu bezplatného užívání služby. Používání mobilních služeb online We Connect je možné přes integrované internetové připojení. Související náklady na data vzniklé v Evropě nese společnost Volkswagen AG v souvislosti s pokrytím sítě, s výjimkou služeb "Streaming a internet". Pro používání služeb "Streaming a Internet", stejně jako WLAN hotspot, je možné zakoupit zpoplatněné datové balíčky u externího partnerského poskytovatele mobilních služeb "Cubic Telecom" a používat je v oblasti pokrytí mobilní sítí v řadě evropských zemí. Informace o cenách a podporovaných zemích naleznete na stránce vw.cubictelecom.com. Další možností je používání služeb Internetové rádio, Hybridní rádio a Media streaming přes mobilní koncové zařízení (např. smartphone), které dokáže fungovat jako mobilní WLAN hotspot. V tomto případě jsou související služby dostupné pouze s existující nebo samostatně sjednanou smlouvou o mobilním telefonu mezi Vámi a Vaším poskytovatelem mobilních služeb a pouze v rámci pokrytí vaší mobilní sítí. Příjmem datových balíčků z internetu Vám mohou v závislosti na Vašem aktuálním mobilním tarifu a zejména při provozu v zahraničí vznikat dodatečné náklady (např. poplatky za roaming). Pro používání bezplatné aplikace We Connect je třeba mít smartphone s vhodným operačním systémem iOS nebo Android a kartu SIM podporující data se stávající nebo samostatně uzavřenou smlouvou o mobilních službách mezi Vámi a Vaším poskytovatelem mobilních služeb. Dostupnost jednotlivých služeb We Connect a We Connect Plus popsaných v balíčcích se může v jednotlivých zemích lišit. Služby jsou k dispozici pro příslušně sjednané smluvní období a mohou podléhat změnám obsahu během smluvní doby. Další informace naleznete na portálu portal.volkswagen-we.com a u svého partnera Volkswagen. Informace o mobilních tarifních podmínkách můžete získat od svého poskytovatele mobilních služeb.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání.
Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen Užitkové vozy (Porsche Česká republika s.r.o.), a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen Užitkové vozy. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy. 
Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Caravelle 6.1

Caravelle 6.1

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen