Prodloužená záruka ještě delší: 2+3 roky

S naší speciální nabídkou budete při koupi nového vozu Crafter profitovat navíc z prodloužené záruky. Dlouhodobou akční nabídku o 2 roky prodloužené záruky nyní prodlužujeme na  3 roky prodloužené záruky navazující na 2letou záruku výrobce, při maximálním počtu ujetých kilometrů 200 000 km2.

O dalších podrobnostech záruky Vás bude informovat Váš partner Volkswagen Užitkové vozy. V případě přestaveb a nástaveb platí pouze pro objem výkonů prováděných v autorizované dílně.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Crafter skříňový vůz

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen