Akce

Kdo se nyní rozhodne pro nový model Crafter, může se těšit na atraktivní příspěvky a prodlouženou záruku.

LED světlomety za 10 000 Kč bez DPH.

Za 10 000 Kč bez DPH můžete získat energeticky úsporné LED světlomety, jež mají vysokou provozní spolehlivost.

Prodloužená záruka 2+2 roky

S naší speciální nabídkou budete při koupi nového vozu Crafter profitovat navíc z prodloužené záruky. Obsahuje o 2 roky prodlouženou záruku navazující na 2letou záruku výrobce, při maximálním počtu ujetých kilometrů 200 000 km2.

1Nabídka není kombinovatelná s podmínkami pro velkoodběratele. Veškeré akční nabídky jsou nezávazné, doporučené, nevzniká na ně právní nárok.  Bližší informace u autorizovaných prodejců Volkswagen Užitkové vozy.

2 Nabídka platí při koupi nového vozu Crafter. O dalších podrobnostech záruky Vás bude informovat Váš partner Volkswagen Užitkové vozy. V případě přestaveb a nástaveb platí pouze pro objem výkonů prováděných v autorizované dílně.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Zavřít

Crafter skříňový vůz

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen