Bezpečnostní ­systémy

V sériové výbavě jdeme na jistotu

Crafter Skříňový vůz má k dispozici bohatou bezpečnostní výbavu.

Multikolizní brzda1

Zahájí po kolizi proces brzdění. V ideálním případě se tak zamezí následným kolizím. S krátkým zpožděním je vůz postupně zbrzděn na 10 km/h, přičemž řidič může kdykoli opět převzít kontrolu nad vozem.

Elektronický stabilizační program1

Cíleným přibrzděním jednotlivých kol zamezuje nedotočení nebo přetočení.

Protiprokluzový systém (ASR)1

Zamezuje protočení kol.

Protiblokovací systém (ABS)1

Zamezuje zablokování kol. Zůstane tak zachována ovladatelnost vozu.

Elektronická uzávěrka diferenciálu (EDS)

Rozvádí hnací sílu na kola bez prokluzu.

Výstraha při nezapnutí bezpečnostních pásů

Signalizuje řidiči, že nemá zapnutý bezpečnostní pás. Po spuštění motoru ho vyzývá opticky a po zahájení jízdy akusticky, aby se připoutal. 

Airbag řidiče

Nabízí v rámci sériové výbavy nejlepší možnou ochranu při čelním nárazu. Na přání je k dostání boční a hlavový airbag.

1 v rámci možností daných systémem

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání.
Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen Užitkové vozy (Porsche Česká republika s.r.o.), a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen Užitkové vozy. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy. 
Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Crafter skříňový vůz

Crafter skříňový vůz

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen