Nákladový prostor

Připraven k naložení

Používat nákladový prostor jako mobilní dílnu? Crafter Skříňový vůz je k tomu jako stvořený. Je to koneckonců jediný vůz ve své třídě, který si vozí karosériovou přípravu pro regálové vestavby s sebou. Kromě toho se můžete rozhodnout i pro další chytrá řešení pro Váš náklad nabízená na přání.

  • Dřevěná podlaha1
  • Univerzální podlaha1
  • Dělicí přepážka bez okna
  • Dělicí přepážka s oknem a ochrannou mříží
  • Boční obložení z plastových dutinkových desek do poloviční výšky
  • Boční obložení z překližky do výše střechy
  • LED osvětlení nákladového prostoru
  • Zadní křídlové dveře

Dřevěná podlaha (bez vyobrazení)1

Na 10 mm silné podlaze z bukového dřeva1 bude stát Váš náklad optimálním způsobem. Kromě toho je obzvláště stabilní a má dlouhou životnost.

Univerzální podlaha1

Univerzální podlaha1 ze dřeva je ideální, pokud si chcete dodatečně zabudovat regálové vestavby a skříňové systémy různých výrobců. Speciální adaptéry umožňují jednoduché zafixování skříňových vestaveb do vyfrézovaných otvorů. Lišty pro uchycení nákladu jsou kromě toho k dostání volitelně v podélném nebo příčném směru.

Dělicí přepážka bez okna

 Dělicí přepážka dle DIN 75410-3 je kompletně uzavřená. Stropní odkládací plocha nad kabinou řidiče je k dostání na přání pro variantu s vysokou střechou. U super vysoké střechy je dodávána v rámci sériové výbavy.

Dělicí přepážka s oknem a ochrannou mříží

Dělicí přepážka s ochrannou mříží a oknem existuje ve dvou variantách: jako pevné okno v dělicí přepážce nebo jako flexibilní posuvné okno. V obou případech je okno situováno šikmo. Nedochází tak k odrazům v zorném poli řidiče. Mříž chrání okno, řidiče a spolujezdce například při náhlém brzdění.

Boční obložení z plastových dutinkových desek do poloviční výšky

Obzvláště robustní je obložení nákladového prostoru plastovými dutinkovými deskami. Montují se od podlahy až po okenní lištu a velmi snadno se čistí.

Boční obložení z překližky do výše střechy

Na ochranu bočních stěn je překližka o síle 5 mm obzvláště pevná proti nárazu a odolná.

LED osvětlení nákladového prostoru

Čtyři LED světla osvětlují nákladový prostor jasným a rovnoměrným světlem.

Zadní křídlové dveře

Oboje zadní dveře do výše střechy nabízí úhel otevření až 180°. Na přání lze tento úhel dokonce zvětšit až na 270°.

1 Může vést k prodloužené dodací lhůtě

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání.
Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen Užitkové vozy (Porsche Česká republika s.r.o.), a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen Užitkové vozy. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy. 
Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Crafter skříňový vůz

Crafter skříňový vůz

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen