Objem ­nákladového prostoru

Kapacity pro velké zakázky

Kdo toho chce hodně zvládnout, musí být také schopen toho hodně přepravit. Crafter skříňový vůz nabízí proto - podle rozvoru - místo pro čtyři až šest europalet. To odpovídá objemu nákladového prostoru1 cca od 9,9 m³ do 18,4 m³.

4 europalety u středně dlouhého rozvoru: 

Objem nákladového prostoru1 cca od 9,9 m³ až do 11,3 m³. 

6 europalet u dlouhého rozvoru:

Objem nákladového prostoru1 cca od 14,4 m³ až do 16,1 m³.

6 europalet u dlouhého rozvoru s převisem:

Objem nákladového prostoru1 cca od 16,4 m³ až do 18,4 m³.

1 Objem nákladového prostoru u pohonu předních kol (nízká podlaha).

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o příplatkovou výbavu. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / mimořádná výbava), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy.

Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé mimořádné výbavy za příplatek. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Zavřít

Crafter Skříňový vůz

 
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen