Tažná zařízení ­a nášlapné schůdky

Táhnout těžké věci. Nastupovat snadněji.

Přepravovat neskladný materiál. Tahat přívěsy. Crafter Skříňový vůz je na těžkou práci zařízený. Na přání je totiž k dostání s různou přípravou pro zatížení tažného zařízení do 3,5 t. Volitelné nášlapné schůdky Vám kromě toho usnadní nakládku a vykládku. Podívejte se prostě na naši nabídku:

  • Odnímatelné tažné zařízení s kulovou hlavou
  • Široký nášlapný schůdek v nárazníku
  • Nášlapný schůdek v nárazníku na jedné straně v kombinaci s tažným zařízením

Odnímatelné tažné zařízení s kulovou hlavou

Odnímatelné tažné zařízení s kulovou hlavou je vhodné pro přívěsy a nosičové systémy do 3,5 t. 

 

Široký nášlapný schůdek v nárazníku

Široký nášlapný schůdek v nárazníku přes celou šířku zadní stěny usnadňuje nakládku a vykládku.

Nášlapný schůdek v nárazníku na jedné straně

Nášlapný schůdek v nárazníku na jedné straně přes polovinu šířky zadní stěny lze kombinovat také s tažným zařízení s nosností až 3,5 t.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Crafter skříňový vůz

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen