Topné systémy

V teple po celou zimu

Škrábat skla, když je pod nulou? Mrznout ve studeném autě po jednáních mimo kancelář? S našimi topnými systému budete mít na cestách teplíčko a pohodlí dokonce i během mrazivých měsíců.

Programovatelné vzduchové nezávislé topení

Vzduchové nezávislé topení provozované na palivo ohřívá vzduch proudící dovnitř přímo a pomocí ofukovačů vyhřeje rychle nákladový prostor, příp. prostor pro cestující. Na přání je k dostání rádiové dálkové ovládání.

Elektronicky regulovatelné topení

Elektronicky regulovatelné topení zajistí v rámci sériové výbavy exaktní regulaci teploty v interiéru.

 

Zimní paket

Zimní paket zahrnuje přídavné topení, větší nádobku na vodu do ostřikovače s ukazatelem hladiny, vyhřívané trysky ostřikovačů a vyhřívané čelní sklo.

 

Přídavné topení provozované na palivo

Zařízení provozované na palivo podporuje palubní vytápění při běžícím motoru.

 

Vzduchové nezávislé topení a přídavné topení

Kromě funkcí vzduchového nezávislého topení posiluje přídavné topení vytápění vozu při běžícím motoru.

 

Vodní přídavné topení s programovatelným nezávislým topením

Vodní přídavné topení s programovatelným nezávislým topením podporuje palubní vytápění, když běží motor. Je programovatelné a Váš vůz může tudíž předehřívat až 60 minut.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání.
Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen Užitkové vozy (Porsche Česká republika s.r.o.), a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen Užitkové vozy. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy. 
Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Crafter skříňový vůz

Crafter skříňový vůz

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen