Zajištění ­nákladu

Sedí, nehýbe se a neviklá se

Crafter Skříňový vůz má dostatek místa pro materiál, nářadí, balíky a mnoho dalších věcí, které celý pracovní den potřebujete. Kromě toho nabízí skoro stejně tolik chytrých možností, jak všechno zafixovat. Náklad se tak dostane do svého cíle bezpečně a v bezvadném stavu. Máte k dispozici tato řešení:

  • Lišty pro uchycení nákladu
  • Interiérové stropní nosiče
  • Paket okna (bez vyobrazení)

Lišty pro uchycení nákladu

Pro optimální upevnění nákladu dostanete na přání robustní kovové lišty pro boční stěny, dělicí přepážku, stropní rám a univerzální podlahu.

Interiérové stropní nosiče

Interiérové stropní nosiče Vám umožní jednoduché uložení přepravovaného nákladu. Oba nosiče můžete ve voze posunout a upravit podle délky nákladu. Zrovna je nepotřebujete? Tak je prostě sundejte.

Paket okna (bez vyobrazení)

S paketem okna si můžete Váš vůz Crafter upravit zcela individuálně, až po kompletně prosklený skříňový vůz.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Crafter skříňový vůz

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen