Zajištění ­nákladu

Sedí, nehýbe se a neviklá se

Crafter Skříňový vůz má dostatek místa pro materiál, nářadí, balíky a mnoho dalších věcí, které celý pracovní den potřebujete. Kromě toho nabízí skoro stejně tolik chytrých možností, jak všechno zafixovat. Náklad se tak dostane do svého cíle bezpečně a v bezvadném stavu. Máte k dispozici tato řešení:

  • Lišty pro uchycení nákladu
  • Interiérové stropní nosiče
  • Paket okna (bez vyobrazení)

Lišty pro uchycení nákladu

Pro optimální upevnění nákladu dostanete na přání robustní kovové lišty pro boční stěny, dělicí přepážku, stropní rám a univerzální podlahu.

Interiérové stropní nosiče

Interiérové stropní nosiče Vám umožní jednoduché uložení přepravovaného nákladu. Oba nosiče můžete ve voze posunout a upravit podle délky nákladu. Zrovna je nepotřebujete? Tak je prostě sundejte.

Paket okna (bez vyobrazení)

S paketem okna si můžete Váš vůz Crafter upravit zcela individuálně, až po kompletně prosklený skříňový vůz.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o příplatkovou výbavu. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / mimořádná výbava), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy.

Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé mimořádné výbavy za příplatek. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Zavřít

Crafter Skříňový vůz

 
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen