Menu
Zavřít

Příslušenství k Originálním kompletním kolům Volkswagen

Vyberte si z nabídky příslušenství k Originálním kompletním kolům Volkswagen.

Obaly na kola a pneumatiky


Čtyřdílná sada tašek na pneumatiky z originálního příslušenství Volkswagen umožňuje šetrný transport a delší životnost při uložení vašich kol v garáži a sklepu. Tašky na pneumatiky mají silná držadla a jsou vyrobeny z jakostního a pevného polyesteru. Dále se na vnější straně nacházejí oddělené kapsy k uložení čepů kol a jednoduché přiřazení kol je zajištěno díky označení na tašce. Pro kompletní kola do velikosti 21".

Číslo zboží: 000073900E

Dynamické středové kryty kol


Logo zůstává v rovné poloze i při točení kola. Vysoká kvalita zpracování, z plastu odolném proti nárazu. Vnitřní průměr: cca 53 mm, vnější průměr: cca 66 mm. Nelze pro disky z lehkých slitin s hvězdicovou krytkou náboje nebo s krytem náboje, který zakrývá šrouby do kola. Sada 4 ks.

Číslo zboží: 000071213D

Bezpečnostní šrouby kol


Zajistěte svá kola proti krádeži pojistným šroubem M14 x 1,5 x 27. Pro zajištění funkčnosti je zámek chráněn čepičkou na šroub kola před znečištěním. Sada 4 ks.

Číslo zboží: 000071597D

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen