Menu
Zavřít

6.2.2020 Volkswagen Užitkové vozy nabízí zákazníkům T6.1 s pěti akčními trumfy

Speciální akční nabídka platí pro modely Transporter 6.1 a Caravelle 6.1. Atraktivní financování, odkup staršího vozidla s bonusem, prodloužená záruka nebo výbava na přání za 1 Kč. „Pět trumfů pro T6.1“ lze využít do konce března nebo do vyčerpání limitu 500 vozů.

Volkswagen Užitkové vozy má pět trumfů pro své zákazníky, kteří se rozhodli pro pořízení modelů Transporter 6.1 nebo Caravelle 6.1. V rámci akční nabídky "Pět trumfů pro T6.1" lze získat spolehlivého pomocníka do firmy ještě výhodněji. Prodejci budou nabízet atraktivní zvýhodnění do konce března, nebo do vyčerpání limitu 500 vozů.

"Modernizované modely Transporter a Caravelle 6.1 jsou nyní ještě atraktivnější," říká Jakub Šebesta, ředitel divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika. "K jejich bezkonkurenčně širokému repertoáru předností pro náročný každodenní provoz ve službách živnostníků i firem jsme přidali dalších pět trumfů, z nichž si může každý zákazník vybrat výhodu přesně podle svých požadavků."

Speciální akční nabídku "Pět trumfů pro T6.1" lze využít až do konce března, nebo do vyčerpání limitu 500 vozů, při nákupu všech variant modelů Transporter 6.1 (Kombi, skříňová verze nebo podvozek, resp. valník) a Caravelle 6.1. Zákazníci mají na výběr jedno z pěti zvýhodnění, které mohou kombinovat s některými dalšími aktuálně platnými akčními nabídkami.

Prvním trumfem je dodatečná sleva 15 000 Kč bez DPH při financování FlexiFIN. Zákazníci, kteří se rozhodnou pro Nulový úvěr na 2 až 3 roky, získají 0% úrok již od 60% akontace. Třetí možnost, jak ušetřit, představuje odkup staršího vozidla na protiúčet s bonusem 15 000 Kč bez DPH. Klienti, kteří sázejí na jistotu, mohou sáhnout po čtvrtém trumfu, který jim za 1 Kč poskytne prodlouženou záruku na 2+3 roky s omezením na 200 000 km. Stejně výhodně lze pořídit také jeden ze čtyř následujících prvků výbavy na přání: pevné tažné zařízení, nebo systém Parkpilot s ultrazvukovými senzory překážek vpředu a vzadu, nebo nárazníky lakované v barvě karoserie, nebo světlomety LED vpředu a případně i vzadu.

Digitalizovaná a rozsáhle modernizovaná řada T6.1 je nabízena s výrazně rozšířenou sériovou výbavou, vyspělou konektivitou, novými asistenčními systémy a řadou inovativních prvků, které významně usnadňují profesionálům práci.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen