Menu
Zavřít

30.9.2020 Volkswagen Užitkové vozy prezentuje své letošní novinky ve virtuální webové expozici

Hlavním magnetem expozice je nový Caddy v rozmanitých variantách od verze Cargo až po Style. Další hvězdou je e-Crafter s širokým výběrem nástaveb od sklápěče až po záchranářské vozidlo. Šéf prodeje a marketingu Löw: „Zkrátka jsme naši veletržní expozici digitalizovali“.

Široká veřejnost může navštívit stánek značky Volkswagen Užitkové vozy i navzdory tomu, že byl letošní ročník veletrhu IAA Užitkové vozy v Hannoveru zrušen. Volkswagen Užitkové vozy nabízí od 23. září zákazníkům a dalším zájemcům všechny novinky značky k interaktivní prohlídce online ve své virtuální webové výstavní expozici na adrese http://bit.ly/VWN_virtuelle_nfz_messe_start.

Až doposud platilo, že když si někdo chtěl důkladně prohlédnout nové modely v expozici značky Volkswagen Užitkové vozy a vést rozhovory s odborníky o jejich užitných vlastnostech i technických detailech, musel osobně navštívit příslušný autosalon nebo veletrh. V roce 2020 je tomu však jinak. Volkswagen Užitkové vozy poprvé umožňuje získat tyto zkušenosti a zážitky z pohodlí domova nebo kanceláře pouhými několika kliknutími myší. Odborníci na IT převedli všechna vozidla plánovaná pro veletrh IAA Užitkové vozy v čele s novým modelem Caddy i kompletní design výstavní expozice do digitální podoby, která uživatele vtáhne do virtuální reality tak přesvědčivě, že bude mít dojem fyzické přítomnosti ve výstavní hale.

Heinz-Jürgen Löw, člen představenstva značky Volkswagen Užitkové vozy, odpovědný za prodej a marketing, k tomu říká: "Pro všechny, kteří se stejně jako my již těšili na veletrh, jsme v tomto mimořádném roce připravili alternativu - a naši veletržní expozici jsme zkrátka digitalizovali. Naleznete v ní rozmanité nabídky ve virtuální podobě - například videa o aktuálních novinkách s komentářem od našich odborníků, prostorové modely našich vozidel nebo představení našich služeb We Connect. Samozřejmě lze různými digitálními kanály komunikovat i s našimi specialisty, kteří odpovědí na jakékoli otázky. Můžete si tak nechat poradit například prostřednictvím živého videorozhovoru."

Středem pozornosti je samozřejmě produktová novinka roku 2020 z Hannoveru. "Představujeme všechny verze nového modelu Caddy - od užitkové varianty Cargo až po osobní Style. Všechny mají zcela digitální přístrojovou desku Innovision Cockpit, kompletní síťové propojení díky systému We Connect a nový design. Caddy kromě toho přesvědčí mnoha nadstandardními prvky výbavy, mezi něž patří například velká panoramatická střecha nebo vyjímatelná samostatná sedadla ve třetí řadě. Také Caddy Cargo nabízí novinky: sériově dodávané kompletně plechové zadní křídlové dveře, širší boční posuvné dveře - jimi lze do modelu Caddy Maxi naložit jednu europaletu - a nově navržené pracoviště řidiče s ergonomickými sedadly s pečetí kvality AGR. Tedy přesně to, co zákazníci očekávají od našich užitkových vozů." Nový Caddy je v expozici poprvé prezentován také jako chladírenský nebo servisní vůz s příslušnými nástavbami. Volkswagen Užitkové vozy kromě toho vystavuje nová řešení výrobců nástaveb pro model e-Crafter, od sklápěče přes valník až po elektrické záchranářské vozidlo. Široké portfolio modelů značky dokládají další varianty modelové řady T6.1, ať jako Transporter, vozidla s možností různých nástaveb a rozsáhlou nabídkou vnitřní výbavy, nebo jako komfortní Multivan. 

Všichni návštěvníci digitální expozice se mohou zúčastnit její prohlídky s průvodcem. Na průzkum stánku se však mohou vydat také na vlastní pěst. Kliknutím na integrované funkce a ovladatelné exponáty v interaktivní expozici lze například měnit barvu nového modelu Caddy nebo mu dát jiná kola. Zájemci o podrobnější informace o konkrétním vozidle si mohou přímo prostřednictvím výstavního stánku sjednat termín schůzky nebo zkušební jízdy u autorizovaného prodejce (platí pro Německo).

Značka Volkswagen Užitkové vozy:

"We transport success." Volkswagen Užitkové vozy nese jako samostatná značka v koncernu Volkswagen globální zodpovědnost za vývoj, výrobu a prodej lehkých užitkových vozů, přičemž v závodech Hannover (D), Poznań (PL), Września (PL) a Pacheco (ARG) vyrábí modelové řady Transporter, Caddy, Crafter a Amarok. Naše vozidla přepravují stavební dělníky, rodiny a dobrodruhy, pečivo, balíky nebo surfovací prkna. Každý den pomáhají bezpočtu lidí na celém světě odvádět dobrou práci, slouží jako mobilní servisní dílny a dopravují lékaře záchranné služby a policisty na místo nasazení. Volkswagen Užitkové vozy je navíc v koncernu Volkswagen vůdčí značkou pro autonomní jízdu a poskytování mobility a přepravy jako služby (MaaS - Mobility as a Service; TaaS - Transport as a Service). Pro výrobu v budoucnosti proto vyvíjí příslušná vozidla ke speciálním účelům, SPV (Special Purpose Vehicles), například robotické vozy taxislužby nebo robotické lehké užitkové vozy. Tak udržujeme v pohybu celou společnost a plníme její požadavky na čistou, inteligentní a trvale udržitelnou mobilitu. Volkswagen Užitkové vozy má na celém světě více než 24 000 zaměstnanců, včetně 15 000 zaměstnanců v závodě Hannover.

Informace o všech aspektech značky Volkswagen Užitkové vozy a výrobního závodu v Hannoveru naleznete na:

Facebook: https://www.facebook.com/VolkswagenNutzfahrzeugeMeinWerk
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/volkswagen-commercial-vehicles
Twitter: http://twitter.com/VWCV_official
Podcast "wetransportsuccess": https://www.radio.de/p/wetransportsuccess

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen