Menu
Zavřít

12.11.2020 Volkswagen Užitkové vozy podporuje osoby s tělesným hendikepem

Rozsáhlá nabídka zvýhodněných užitkových vozů Volkswagen pro držitele průkazů ZTP. Program „Volkswagen bez bariér“ nabízí zvýhodnění až 29 % na všechny modely a další bonusy. Volkswagen Užitkové vozy pokračuje ve spolupráci s Centrem Paraple.

Volkswagen Užitkové vozy dlouhodobě podporuje osoby se zdravotním a tělesným hendikepem v České republice. Pro držitele průkazů ZTP je připraven program "Volkswagen bez bariér", který usnadní pořízení nejvhodnějšího vozu včetně speciálních úprav a bohaté komfortní i bezpečnostní výbavy. Volkswagen Užitkové vozy je kromě toho partnerem Centra Paraple, v jehož službách jezdí všestranný Crafter.

"Osoby se zdravotním nebo tělesným hendikepem mají ztížený přístup k nepostradatelné mobilitě a my jim chceme být v tomto ohledu silným partnerem a pomocníkem," říká Jakub Šebesta, ředitel divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika. "Nejenže podporujeme Centrum Paraple, ale programem 'Volkswagen bez bariér' již mnoho let usnadňujeme držitelům průkazů ZTP cestu za volant užitkových vozů Volkswagen. Kromě toho úzce spolupracujeme s renomovanými firmami, které naše modely profesionálně upravují podle individuálních požadavků zákazníka."

Volkswagen Užitkové vozy nabízí v rámci programu "Volkswagen bez bariér" zvýhodněnou mobilitu osobám, které se musí ve svém životě potýkat s důsledky zdravotního nebo tělesného hendikepu. Držitelé průkazů ZTP získají na všechny modely značky Volkswagen Užitkové vozy zvýhodnění až 29 % (Caddy 20 %, T6.1 24 % a Crafter 29 %). Pořizovací cena se může snížit o dalších 20 000 Kč, pokud klient svolí s umístěním motivu, který komunikuje podporu zdravotně hendikepovaných, na svůj vůz. Více na www.vwbezbarier.cz

Volkswagen Užitkové vozy pomáhá s mobilitou také klientům Centra Paraple. Jejich převoz zajišťuje vůz Crafter se specializovanou přestavbou pro přepravu osob s tělesným postižením od společnosti Sicar. Centrum Paraple se zaměřuje na pomoc lidem s poškozením míchy a doprovází je na jejich cestě k hodnotnému životu navzdory tělesnému hendikepu. Univerzální Crafter umožňuje klientům Centra Paraple například pobyty v přírodě s vhodnými pohybovými aktivitami na horách nebo u vody bez ohledu na roční období.

Značka Volkswagen Užitkové vozy:

"We transport success." Volkswagen Užitkové vozy nese jako samostatná značka v koncernu Volkswagen globální zodpovědnost za vývoj, výrobu a prodej lehkých užitkových vozů, přičemž v závodech Hannover (D), Poznań (PL), Września (PL) a Pacheco (ARG) vyrábí modelové řady Transporter, Caddy, Crafter a Amarok. Naše vozidla přepravují stavební dělníky, rodiny a dobrodruhy, pečivo, balíky nebo surfovací prkna. Každý den pomáhají bezpočtu lidí na celém světě odvádět dobrou práci, slouží jako mobilní servisní dílny a dopravují lékaře záchranné služby a policisty na místo nasazení. Volkswagen Užitkové vozy je navíc v koncernu Volkswagen vůdčí značkou pro autonomní jízdu a poskytování mobility a přepravy jako služby (MaaS - Mobility as a Service; TaaS - Transport as a Service). Pro výrobu v budoucnosti proto vyvíjí příslušná vozidla ke speciálním účelům, SPV (Special Purpose Vehicles), například robotické vozy taxislužby nebo robotické lehké užitkové vozy. Tak udržujeme v pohybu celou společnost a plníme její požadavky na čistou, inteligentní a trvale udržitelnou mobilitu. Volkswagen Užitkové vozy má na celém světě více než 24 000 zaměstnanců, včetně 15 000 zaměstnanců v závodě Hannover.

Informace o všech aspektech značky Volkswagen Užitkové vozy a výrobního závodu v Hannoveru naleznete na:

Facebook: https://www.facebook.com/VolkswagenNutzfahrzeugeMeinWerk
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/volkswagen-commercial-vehicles
Twitter: http://twitter.com/VWCV_official
Podcast "wetransportsuccess": https://www.radio.de/p/wetransportsuccess

Porsche Česká republika s.r.o.

Kontakt: Lenka Vaňková
Telefon: +420 775 013 338
E-Mail: lenka.vankova(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz

www.vw-uzitkove.cz 
www.facebook.com/VolkswagenUzitkoveVozy 
www.vwn-presse.de 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen