Menu
Zavřít

5.1.2021 Volkswagen Caddy 5 vstupuje na český trh s akčními cenami

Zcela nový Caddy Cargo lze pořídit za akční ceny již od 399 000 Kč bez DPH, osobní modely začínají na 519 000 Kč včetně DPH. Druhý nejvyšší výbavový stupeň Caddy Life stojí od 595 000 Kč včetně DPH, nejluxusnější Caddy Style pak od 669 000 Kč včetně DPH. Nejmodernější asistenční systémy podporují bezpečnost a komfort.

Volkswagen Užitkové vozy uvádí na český trh pátou generaci modelové řady Caddy za velmi atraktivní akční ceny. Caddy 5 Cargo stojí od 399 000 Kč bez DPH, osobní Caddy mohou zákazníci objednávat za ceny od 519 000 Kč včetně DPH. Nástupce úspěšného modelu je k dispozici v rozmanitých užitkových variantách i jako všestranné rodinné MPV. 

Volkswagen Caddy je nejen u českých zákazníků velmi oblíbený. Proto mám velkou radost, že můžeme nabídnout pátou generaci za výborné akční ceny hned od zahájení prodeje," říká Jakub Šebesta, ředitel divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika. "Zcela nový Caddy však zdaleka neboduje jen cenou. Oproti předchůdci je ještě praktičtější, hospodárnější a inteligentnější." 

Volkswagen Caddy píše svůj úspěšný příběh od roku 1978. Montážní linky za tu dobu opustilo více než 3,1 milionu vozů Caddy čtyř generací. Významnou roli hraje Caddy také na českém trhu. Jen v roce 2019 tvořil 38 % celkového prodeje značky Volkswagen Užitkové vozy a s 2 449 registracemi patřil mezi nejprodávanější modely ve své třídě.

 

Nový Caddy 5 představila značka Volkswagen Užitkové vozy ve statické světové premiéře v únoru 2020. V říjnu následovala mezinárodní dynamická prezentace s prvními testovacími jízdami. Ve stejném měsíci začali čeští prodejci přijímat objednávky v rámci předprodeje. Leden 2021 je pak ve znamení oficiálního zahájení prodeje Caddy 5 za mimořádně výhodné akční ceny. 

Volkswagen Caddy 5 stojí jako první model značky Volkswagen Užitkové vozy na koncernové platformě MQB, stejně jako nový Golf. Nový Caddy Cargo díky tomu nabízí ještě větší nákladový prostor než již sám o sobě velmi prostorný předchůdce. Caddy Cargo má nákladový prostor o objemu 3,1 m3. V modelu Caddy Cargo Maxi je k dispozici objem 3,7 m3. V Caddy Cargo Maxi s dlouhým rozvorem a širšími bočními posuvnými dveřmi je navíc místo pro dvě europalety, které lze nakládat nejen zadními křídlovými dveřmi, ale také zboku. Zadní křídlové dveře jsou poprvé plechové i v oblasti oken. Caddy Cargo s krátkým rozvorem a motorem 2.0 TDI o výkonu 55 kW (75 k) lze díky akčním cenám pořídit již od 399 000 Kč bez DPH. 

Volkswagen Caddy 5 je samozřejmě k dispozici také jako Kombi a MPV (s pěti nebo sedmi sedadly pro dlouhý i pro krátký rozvor), a to v nově nakonfigurovaných výbavových liniích "Kombi", "Caddy", "Life" a "Style". Rodinné MPV klade hlavní důraz na design, komfort a bezpečnost. Technickou vyspělost posouvají na novou úroveň nejmodernější extrémně úsporné motory TDI a TSI, vyspělý podvozek s novou zadní nápravou kombinující příkladný jízdní komfort s vysokým užitečným zatížením a inovativní asistenční systémy včetně systému Travel Assist pro asistovanou jízdu. Nový Caddy udává trendy rovněž v oblastech digitalizace a konektivity, mimo jiné digitalizovanou přístrojovou deskou s digitálními dotykovými plochami.

Osobní verze Caddy s krátkým rozvorem, motorem 2.0 TDI o výkonu 55 kW (75 k) a bohatou sériovou výbavou vyjde v rámci zaváděcích akčních cen na 519 000 Kč včetně DPH. Ceny ještě lépe vybaveného modelu Caddy Life začínají od 595 000 Kč včetně DPH, pokud si zákazník zvolí zážehový motor 1.5 TSI s výkonem 84 kW (114 k). Pro nejnáročnější zákazníky je připraven Caddy Style za neméně zajímavých 669 000 Kč včetně DPH (1.5 TSI). Samozřejmostí je záruka na 2+2 roky s omezením na 200 000 km v sériové výbavě všech verzí Caddy a Caddy Cargo.

Cestu za volant nového Caddy usnadní atraktivní nabídka financování od Volkswagen Financial Services. Pro příznivce úvěrového financování jsme připravili nabídku FlexiFIN s flexibilním splácením, možností nulové akontace a atraktivní úrokovou sazbou pod 4 % p.a.. Dále máte možnost si pronajmout např. vůz Caddy 1.5 TSI o výkonu 84 kW na operativní leasing za částku 5 990 Kč bez DPH měsíčně (7 248 Kč včetně DPH) na 48 měsíců s nájezdem 15 000 km ročně. Součástí splátek je kompletní pojištění (povinné ručení a havarijní pojištění), zákonné poplatky a servis.

Zcela nový Volkswagen Caddy je již k dispozici u autorizovaných prodejců značky Volkswagen Užitkové vozy. "Rád bych všechny zájemce pozval k našim dealerům na předváděcí jízdy," uzavírá Jakub Šebesta. "Zákazníci se tak mohou důkladně seznámit se všemi přednostmi páté generace Caddy a současně získat od prodejce nabídku ušitou přesně na míru jejich potřebám a požadavkům." Volkswagen Užitkové vozy disponuje v České republice hustou sítí 40 autorizovaných prodejců a 80 servisů.

Značka Volkswagen Užitkové vozy:

"We transport success." Volkswagen Užitkové vozy nese jako samostatná značka v koncernu Volkswagen globální zodpovědnost za vývoj, výrobu a prodej lehkých užitkových vozů, přičemž v závodech Hannover (D), Poznań (PL), Września (PL) a Pacheco (ARG) vyrábí modelové řady Transporter, Caddy, Crafter a Amarok. Naše vozidla přepravují stavební dělníky, rodiny a dobrodruhy, pečivo, balíky nebo surfovací prkna. Každý den pomáhají bezpočtu lidí na celém světě odvádět dobrou práci, slouží jako mobilní servisní dílny a dopravují lékaře záchranné služby a policisty na místo nasazení. Volkswagen Užitkové vozy je navíc v koncernu Volkswagen vůdčí značkou pro autonomní jízdu a poskytování mobility a přepravy jako služby (MaaS - Mobility as a Service; TaaS - Transport as a Service). Pro výrobu v budoucnosti proto vyvíjí příslušná vozidla ke speciálním účelům, SPV (Special Purpose Vehicles), například robotické vozy taxislužby nebo robotické lehké užitkové vozy. Tak udržujeme v pohybu celou společnost a plníme její požadavky na čistou, inteligentní a trvale udržitelnou mobilitu. Volkswagen Užitkové vozy má na celém světě více než 24 000 zaměstnanců, včetně 15 000 zaměstnanců v závodě Hannover.

Informace o všech aspektech značky Volkswagen Užitkové vozy a výrobního závodu v Hannoveru naleznete na:

Facebook: https://www.facebook.com/VolkswagenNutzfahrzeugeMeinWerk
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/volkswagen-commercial-vehicles
Twitter: http://twitter.com/VWCV_official
Podcast "wetransportsuccess": https://www.radio.de/p/wetransportsuccess

Porsche Česká republika s.r.o.

Kontakt: Lenka Vaňková
Telefon: +420 775 013 338
E-Mail: lenka.vankova(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz

www.vw-uzitkove.cz 
www.facebook.com/VolkswagenUzitkoveVozy 
www.vwn-presse.de 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen