Menu
Zavřít

12.3.2021 Volkswagen Užitkové vozy nabízí 5letou záruku za výhodných podmínek

Prodloužená záruka výrobce na 2+3 roky/200 000 km chrání zákazníky před nečekanými výdaji. Pětiletá záruka je nabízena pro modely Crafter, T6.1, Caddy 5 a Amarok. Poslední skladové vozy čtvrté generace Caddy jsou k dispozici s mimořádnou zárukou na 2+2 roky/1 000 000 km.

Volkswagen Užitkové vozy poskytuje pro téměř všechny modely značky zvýhodněnou nabídku pětileté záruky výrobce s omezením na 200 000 km. Pro modely Caddy, T6.1 a Amarok se prodloužená záruka dodává za akční ceny. Modely Crafter mají velkorysé záruční krytí již v ceně. Aktuálně lze výhodně pořídit rovněž poslední skladové vozy Caddy 4 včetně záruky na dobu čtyř let s limitem jednoho milionu kilometrů.

"Mimořádně kvalitní a spolehlivé lehké užitkové vozy Volkswagen jsou vždy sázkou na jistotu a s naší letošní akční nabídkou pětiletých záruk pro většinu modelů to platí dvojnásob," říká Jakub Šebesta, ředitel divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika. "O tři roky prodloužená záruka nabízí stejný rozsah plnění jako základní dvouletá záruka výrobce. Pro zákazníky to znamená ještě větší pocit jistoty a delší ochranu před případnými nečekanými výdaji, což se pozitivně projeví na straně celkových nákladů."

Aktuální akční nabídka pro zákazníky značky Volkswagen Užitkové vozy zahrnuje prodlouženou záruku na 2+3 roky s limitem 200 000 km pro téměř všechny modely lehkých užitkových vozů Volkswagen. Oproti standardně dodávané záruce na 2+2 roky/200 000 km tak získá zákazník o rok delší garanci.

Zákazníci, kteří se rozhodnou pro model Crafter, obdrží prodlouženou pětiletou záruku v ceně vozu. Pro vozy Caddy páté generace stojí rok záruky navíc pouhých 5 000 Kč bez DPH, zatímco u modelů T6.1 a Amarok se za prodlouženou záruku na 2+3 roky, resp. 200 000 km, připlácí akčních 10 000 Kč bez DPH.

V aktuální akční nabídce značky Volkswagen Užitkové vozy figurují také poslední skladové vozy čtvrté generace modelu Caddy, které jsou k dispozici se zárukou 2+2 roky/1 000 000 km. Nabídka akční pětileté záruky se nevztahuje na modely e-Crafter a Grand California. Akce platí do konce roku 2021.

Značka Volkswagen Užitkové vozy:

"We transport success, freedom and future." Volkswagen Užitkové vozy nese jako samostatná značka v koncernu Volkswagen globální zodpovědnost za vývoj, výrobu a prodej lehkých užitkových vozů, přičemž v závodech Hannover (D), Poznań (PL), Września (PL) a Pacheco (ARG) vyrábí modelové řady Transporter, Caddy, Crafter a Amarok. Naše vozidla přepravují stavební dělníky, rodiny a dobrodruhy, pečivo, balíky nebo surfovací prkna. Každý den pomáhají bezpočtu lidí na celém světě odvádět dobrou práci, slouží jako mobilní servisní dílny a dopravují lékaře záchranné služby a policisty na místo nasazení. Volkswagen Užitkové vozy je navíc v koncernu Volkswagen vůdčí značkou pro autonomní jízdu a poskytování mobility a přepravy jako služby (MaaS - Mobility as a Service; TaaS - Transport as a Service). Pro výrobu v budoucnosti proto vyvíjí příslušná vozidla ke speciálním účelům, SPV (Special Purpose Vehicles), například robotické vozy taxislužby nebo robotické lehké užitkové vozy. Tak udržujeme v pohybu celou společnost a plníme její požadavky na čistou, inteligentní a trvale udržitelnou mobilitu. Volkswagen Užitkové vozy má na celém světě více než 24 000 zaměstnanců, včetně 15 000 zaměstnanců v závodě Hannover.

Informace o všech aspektech značky Volkswagen Užitkové vozy a výrobního závodu v Hannoveru naleznete na:

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/volkswagen-commercial-vehicles
Twitter: http://twitter.com/VWCV_official
YouTube: https://www.youtube.com/c/vwnutzfahrzeuge/featured
Facebook: https://www.facebook.com/VolkswagenNutzfahrzeugeMeinWerk
Podcast "wetransportsuccess": https://www.radio.de/p/wetransportsuccess

Porsche Česká republika s.r.o.

Kontakt: Lenka Vaňková
Telefon: +420 775 013 338
E-Mail: lenka.vankova(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz

www.vw-uzitkove.cz 
www.facebook.com/VolkswagenUzitkoveVozy 
www.vwn-presse.de 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen