Menu
Zavřít

22.6.2021 Nový Multivan získal renomované ocenění Red Dot Award: Product Design

Vynikající design: Nový Multivan obdržel nejvyšší ocenění „Red Dot: Best of the Best“. Nový Multivan je krátce po světové premiéře považován za produkt, který určuje trendy.

Porota soutěže Red Dot Award každoročně oceňuje nejlepší produkty roku. V kategorii "Automobily a motocykly" obdržel prestižní ocenění "Red Dot: Best of the Best" nový Volkswagen Multivan, který je novou interpretací ikony Bulli.

Volkswagen Užitkové vozy zahájil světovou premiérou nového modelu Multivan novou epochu značky a mobility. Typické vlastnosti Multivanu - funkčnost, flexibilita, komfort, prostornost, modernost a inovativnost - přitom zůstaly zachovány a současně byly přizpůsobeny budoucím požadavkům. Ocenění mimořádně potěšilo šéfdesignéra značky Volkswagen Užitkové vozy Alberta Kirzingera, který k němu říká: "Jsme mimořádně hrdí na to, že jsme krátce po světové premiéře získali Red Dot Design Award, jedno z nejrenomovanějších designových ocenění. Děkuji všem, kteří to umožnili."

Red Dot Award patří mezi nejrenomovanější designové soutěže na světě. Společnosti z 60 zemí do ní v roce 2021 přihlásily více než 7800 produktů. Porota tvořená 50 mezinárodními odborníky posuzovala mimo jiné inovativnost, funkčnost, ergonomii, životnost, ekologičnost, kvalitu a symbolický i emocionální obsah.

"Nový Multivan nás nadchnul inovativním designem interiéru, který umožňuje přizpůsobit vnitřní prostor nejrůznějším scénářům používání vozidla a díky rovné podlaze a mnoha pečlivě navrženým detailům zprostředkovává zcela nové vnímání prostoru. Tvarové řešení navíc pozoruhodným způsobem kombinuje designové prvky, které jsou pro modely Bulli typické, s moderním a sympatickým vzhledem, který přesvědčí vyváženými proporcemi, a i po mnoha letech bude aktuální," uvádí porota.

Značka Volkswagen Užitkové vozy:

"We transport success, freedom and future." Značka Volkswagen Užitkové vozy jako vedoucí výrobce lehkých užitkových vozů zásadním a trvale udržitelným způsobem utváří přepravu zboží i osob a poskytování služeb. Naše vozidla přepravují stavební dělníky, rodiny a dobrodruhy, pečivo, balíky nebo surfovací prkna. Každý den pomáhají bezpočtu lidí na celém světě odvádět dobrou práci, slouží jako mobilní servisní dílny a dopravují lékaře záchranné služby a policisty na místo nasazení. Celkem 24 000 zaměstnanců vyrábí v závodech Hannover (D), Poznań (PL), Września (PL) a Pacheco (ARG) modelové řady Transporter, Caddy, Crafter a Amarok a od roku 2022 k nim přibude ID. BUZZ - výhradně elektricky poháněná verze naší ikony, modelu Bulli. Volkswagen Užitkové vozy je navíc v koncernu Volkswagen vůdčí značkou pro autonomní jízdu a poskytování mobility a přepravy jako služby (MaaS - Mobility as a Service; TaaS - Transport as a Service) - tedy oblasti, v nichž utváříme mobilitu budoucnosti. Tak udržujeme v pohybu celou společnost a plníme její požadavky na čistou, inteligentní a trvale udržitelnou mobilitu. Volkswagen Užitkové vozy tím naplňuje motto své značky: Přepravujeme úspěch, svobodu a budoucnost.

Informace o všech aspektech značky Volkswagen Užitkové vozy a výrobního závodu v Hannoveru naleznete na:

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/volkswagen-commercial-vehicles
Twitter: http://twitter.com/VWCV_official
YouTube: https://www.youtube.com/c/vwnutzfahrzeuge/featured
Facebook: https://www.facebook.com/VolkswagenNutzfahrzeugeMeinWerk
Podcast "wetransportsuccess": https://www.radio.de/p/wetransportsuccess

Porsche Česká republika s.r.o.

Kontakt: Lenka Vaňková
Telefon: +420 775 013 338
E-Mail: lenka.vankova(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz

www.vw-uzitkove.cz 
www.facebook.com/VolkswagenUzitkoveVozy 
www.vwn-presse.de 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen