Menu
Zavřít

21.4.2022 Nový Multivan byl českou veřejností zvolen „Autem roku 2021/2022“ v kategorii MPV

Multivan znovu potvrdil mimořádnou oblibu mezi českými motoristy. Nový Multivan byl úspěšně uveden na českých trh v lednu 2022. Všestranné vlastnosti, inovativní technika, široký výběr a bohatá výbava za výhodné ceny.

Nový Volkswagen Multivan získal v anketě Auto roku v České republice 2021/2022, vyhlašované Svazem dovozců automobilů (SDA), od české veřejnosti nejvíce hlasů mezi modely zařazenými do kategorie MPV. Multivan tak po svém úspěšném uvedení na český trh zkraje letošního roku znovu potvrzuje, že jeho legendární všestranný koncept skvěle rezonuje s potřebami českých motoristů.

"Vítězství nového Multivanu v kategorii MPV tradiční ankety Auto roku v ČR 2021/2022 si velmi ceníme, protože je výsledkem hlasování široké veřejnosti, které zrcadlí preference českých motoristů," říká Jakub Šebesta, ředitel značky Volkswagen Užitkové vozy v České republice. "I počty objednávek nového Multivanu od jeho lednového uvedení na trh ukazují, že nová generace, stejně jako její legendární předchůdci, dokonale splňuje představy českých řidičů o všestranném automobilu pro celou rodinu, aktivní životní styl i podnikání."

Nová generace legendárního modelu Multivan navazuje na své úspěšné předchůdce všestranným konceptem, jehož základem je mimořádně prostorný a variabilní interiér. Současně však inovativní technikou posouvá komfort a bezpečnost cestujících na zcela novou úroveň. Kromě výkonných a hospodárných motorů TSI a TDI lze nový Multivan poprvé objednávat také s inovativním plug-in hybridním pohonem (verze eHybrid). Nový Multivan je na českém trhu k dispozici za ceny již od 1 202 104 Kč včetně DPH s rozsáhlou sériovou výbavou, která zahrnuje mimo jiné dvouspojkovou automatickou převodovku DSG.

Anketu "Auto roku v České republice" vyhlašuje Svaz dovozců automobilů (SDA). Letos se uskutečnil již 27. ročník této ankety, rozdělené na odbornou a veřejnou část. V hlavní soutěži hlasovala odborná porota složená z českých motoristických novinářů, zatímco ve druhé anketě byl veřejnosti k hlasování předložen široký výběr automobilů dostupných na českém trhu a rozdělených do deseti různých kategorií od malých a mini vozů přes velká SUV až po pick-upy. Vítězem ankety Auto roku v ČR 2021/2022 v kategorii MPV se stal Volkswagen Multivan.

Značka Volkswagen Užitkové vozy:

"We transport success, freedom and future." Značka Volkswagen Užitkové vozy jako vedoucí výrobce lehkých užitkových vozů zásadním a trvale udržitelným způsobem utváří přepravu zboží i osob a poskytování služeb. Naše vozidla přepravují stavební dělníky, rodiny a dobrodruhy, pečivo, balíky nebo surfovací prkna. Každý den pomáhají bezpočtu lidí na celém světě odvádět dobrou práci, slouží jako mobilní servisní dílny a dopravují lékaře záchranné služby a policisty na místo nasazení. Celkem 24 000 zaměstnanců vyrábí v závodech Hannover (D), Poznań (PL), Września (PL) a Pacheco (ARG) modelové řady Transporter, Caddy, Crafter a Amarok a od roku 2022 k nim přibude ID. BUZZ - výhradně elektricky poháněná verze naší ikony, modelu Bulli. Volkswagen Užitkové vozy je navíc v koncernu Volkswagen vůdčí značkou pro autonomní jízdu a poskytování mobility a přepravy jako služby (MaaS - Mobility as a Service; TaaS - Transport as a Service) - tedy oblasti, v nichž utváříme mobilitu budoucnosti. Tak udržujeme v pohybu celou společnost a plníme její požadavky na čistou, inteligentní a trvale udržitelnou mobilitu. Volkswagen Užitkové vozy tím naplňuje motto své značky: Přepravujeme úspěch, svobodu a budoucnost.

Informace o všech aspektech značky Volkswagen Užitkové vozy a výrobního závodu v Hannoveru naleznete na:

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/volkswagen-commercial-vehicles
Twitter: http://twitter.com/VWCV_official
YouTube: https://www.youtube.com/c/vwnutzfahrzeuge/featured
Facebook: https://www.facebook.com/VolkswagenNutzfahrzeugeMeinWerk
Podcast "wetransportsuccess": https://www.radio.de/p/wetransportsuccess

Porsche Česká republika s.r.o.

Kontakt: Lenka Vaňková
Telefon: +420 775 013 338
E-Mail: lenka.vankova(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz

www.vw-uzitkove.cz 
www.facebook.com/VolkswagenUzitkoveVozy 
www.vwn-presse.de 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen