Menu
Zavřít

26.8.2022 VW Bus Festival 2023: Za týden se přihlásilo již 4132 vozů Bulli

Zájem z celého světa: Přihlášky přišly z více než 25 zemí. Lars Krause, člen představenstva odpovědný za prodej značky Volkswagen Užitkové vozy: „Fanoušci vozů Bulli jsou prostě úžasní!“. Předprodej jednodenních vstupenek bude zahájen později.

Před týdnem byl spuštěn předprodej volných míst na setkání VW Bus Festival 2023 v Hannoveru. Na tento okamžik čekali fanoušci vozů Bulli na celém světě. Značka Volkswagen Užitkové vozy, která akci organizuje, přijala za pouhý jeden týden více než 4000 přihlášek vozidel od historických až po aktuální modely VW Bus. Nechybí mezi nimi ani fanoušci modelu Bulli z Austrálie a USA, kteří chtějí přijet se svými vozy.

Volkswagen Užitkové vozy očekává na festivalu, který se uskuteční ve dnech od 23. do 25. června 2023, více než 6000 vozů VW Bus. Společenství fanoušků modelu Bulli je mezinárodní. Vstupenku si již zakoupili zájemci z více než 25 zemí. Během krátké doby se tak prodaly přibližně dvě třetiny parkovacích míst na hannoverském výstavišti.

Lars Krause, člen představenstva odpovědný za prodej a marketing značky Volkswagen Užitkové vozy, k tomu říká: "Tak velký zájem nás opravdu ohromil. Fanoušci vozů Bulli jsou prostě úžasní! Na setkání všech generací modelu VW Bus a jejich věrných obdivovatelů se již velmi těšíme. A samozřejmě i na přivítání nových členů rodiny Bulli: našich nových modelů Multivan a ID. Buzz s elektrickým pohonem."

 

Více informací o setkání fanoušků modelu VW Bus v roce 2023
Rezervace parkovacího místa probíhá výhradně na webových stránkách festivalu, na adrese www.vw-bus-festival-2023.de. Vstupenku do kempu na třídenní setkání lze pořídit za ceny již od 29 eur. Volkswagen Užitkové vozy očekává, že o víkendu zavítá na výstaviště v Hannoveru až 100 000 návštěvníků. Prodej jednodenních vstupenek bude zahájen později.

Volkswagen Užitkové vozy informuje všechny zájemce o akci VW Bus Festival 2023 na následujících webových stránkách a sociálních sítích:

Oficiální domovská stránka festivalu: https://www.vw-bus-festival-2023.de


Volkswagen Užitkové vozy na Facebooku:
https://www.facebook.com/VolkswagenNutzfahrzeuge
https://www.facebook.com/VolkswagenUzitkoveVozy


Volkswagen Užitkové vozy Oldtimer na Facebooku:
https://www.facebook.com/groups/volkswagennutzfahrzeugeoldtimer


Volkswagen Užitkové vozy na LinkedInu:
https://www.linkedin.com/company/volkswagen-commercial-vehicles-/


Volkswagen Užitkové vozy na Instagramu:
https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/vwcv_news/

Značka Volkswagen Užitkové vozy:

"We transport success, freedom and future." Značka Volkswagen Užitkové vozy jako vedoucí výrobce lehkých užitkových vozů zásadním a trvale udržitelným způsobem utváří přepravu zboží i osob a poskytování služeb. Naše vozidla přepravují stavební dělníky, rodiny a dobrodruhy, pečivo, balíky nebo surfovací prkna. Každý den pomáhají bezpočtu lidí na celém světě odvádět dobrou práci, slouží jako mobilní servisní dílny a dopravují lékaře záchranné služby a policisty na místo nasazení. Celkem 24 000 zaměstnanců vyrábí v závodech Hannover (D), Poznań (PL), Września (PL) a Pacheco (ARG) modelové řady Transporter, Caddy, Crafter a Amarok a od roku 2022 k nim přibude ID. BUZZ - výhradně elektricky poháněná verze naší ikony, modelu Bulli. Volkswagen Užitkové vozy je navíc v koncernu Volkswagen vůdčí značkou pro autonomní jízdu a poskytování mobility a přepravy jako služby (MaaS - Mobility as a Service; TaaS - Transport as a Service) - tedy oblasti, v nichž utváříme mobilitu budoucnosti. Tak udržujeme v pohybu celou společnost a plníme její požadavky na čistou, inteligentní a trvale udržitelnou mobilitu. Volkswagen Užitkové vozy tím naplňuje motto své značky: Přepravujeme úspěch, svobodu a budoucnost.

Informace o všech aspektech značky Volkswagen Užitkové vozy a výrobního závodu v Hannoveru naleznete na:

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/volkswagen-commercial-vehicles
Twitter: http://twitter.com/VWCV_official
YouTube: https://www.youtube.com/c/vwnutzfahrzeuge/featured
Facebook: https://www.facebook.com/VolkswagenNutzfahrzeugeMeinWerk
Podcast "wetransportsuccess": https://www.radio.de/p/wetransportsuccess

Porsche Česká republika s.r.o.

Kontakt: Lenka Vaňková
Telefon: +420 775 013 338
E-Mail: lenka.vankova(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz

www.vw-uzitkove.cz 
www.facebook.com/VolkswagenUzitkoveVozy 
www.vwn-presse.de 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen