Menu
Zavřít

7.2.2024 Volkswagen Užitkové vozy nabízí atraktivní zvýhodnění pro modely Caddy, ID. Buzz, Multivan a Multivan 6.1

Značka Volkswagen Užitkové vozy zvyšuje cenovou atraktivitu své nabídky oblíbených modelů pro rodiny, volný čas i podnikání; od Caddy přes Multivan až po elektrický ID. Buzz. V závislosti na podmínkách u jednotlivých modelových řad mohou zákazníci výrazně ušetřit především výběrem předváděcího nebo skladového vozu. Nicméně například u modelů Multivan a Caddy lze za akční cenu pořídit také individuálně konfigurované vozy zadané do výroby.

"Pro naše zákazníky je připravena mimořádně výhodná nabídka oblíbených modelů Caddy, Multivan, Multivan 6.1, a ID. Buzz včetně užitkové verze ID. Buzz Cargo," říká Mirka Cimrová, vedoucí divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika. "U modelu Multivan 6.1 jsou na výběr už pouze skladové vozy a vozy ve výrobě, protože možnost individuální konfigurace a její zadání do výroby byla již ukončena. Otálet se tedy rozhodně nevyplatí."

Zvenku kompaktní, ale uvnitř mimořádně prostorný Caddy se může stát novým členem rodiny či ve verzi Caddy Cargo novým parťákem pro podnikání za ceny, které jsou v rámci aktuálních akčních nabídek značky Volkswagen Užitkové vozy nižší o bezmála 90 000 Kč včetně DPH. Osobní Caddy 2.0 TDI s výkonem 55 kW (75 k) a 6stupňovou manuální převodovkou lze tak pořídit již za 632 999 Kč včetně DPH, zatímco skříňová verze Cargo láká firemní klientelu a živnostníky na akční ceny začínající od 509 000 Kč bez DPH.

Do akční nabídky je zařazena rovněž prodloužená varianta Caddy Maxi s akčními cenami již od 739 441 Kč včetně DPH, resp. 603 221 Kč bez DPH za verzi Cargo. Nejdostupnější Caddy Maxi má pod kapotou benzinový motor 1.5 TSI ve spojení s 6stupňovou manuální převodovkou. Akční ceník zahrnuje rovněž vznětové varianty: dvoulitrový turbodiesel o výkonu 75 kW (102 k) s manuální převodovkou či 2,0 TDI o výkonu 90 kW (122 k) se 7stupňovou automatickou převodovkou DSG. Zážehovou jednotku 1.5 TSI lze kombinovat též se 7stupňovou automatickou převodovkou DSG. U obou karosářských verzí osobního modelu Caddy mají zákazníci za zvýhodněné ceny na výběr také vyšší stupně výbavy Life a Style.

Oblíbený Multivan 6.1 udělá zákazníkům radost v bohatě vybavené verzi Comfortline s pohonem všech kol 4MOTION, dvouspojkovou automatickou převodovkou DSG a hospodárným vznětovým motorem 2.0 TDI o suverénním výkonu 150 kW (204 k) již za 1 579 000 Kč včetně DPH, tedy se zvýhodněním 358 000 Kč. U ještě lépe vybaveného stupně výbavy Highline je úspora o dalších 10 000 Kč vyšší.

Značka Volkswagen Užitkové vozy nabízí mimořádné zvýhodnění, a to ve výši až 262 000 Kč, také pro modelovou řadu Multivan. Všestranný Multivan s akční cenou od 1 147 020 Kč včetně DPH má pod kapotou vznětový motor 2.0 TDI, zatímco pro příznivce pohonu na benzin je připravena dvoulitrová jednotka TSI s cenovkou již od 1 182 531 Kč včetně DPH. Za výhodné ceny lze pořídit krátkou i dlouhou verzi ve výbavových liniích Multivan, Life a Style.

Fanoušci elektromobility si mohou vyzkoušet a pořídit předváděcí i skladové vozy ID. Buzz a ID. Buzz Cargo, které jsou nyní autorizovanými prodejci značky Volkswagen Užitkové vozy nabízeny za mimořádně výhodné ceny. Atraktivně vybavené předváděcí vozy ID. Buzz začínají již od 1 349 000 Kč včetně DPH, u skladových vozů startuje cenová nabídka od 1 455 700 Kč včetně DPH. Užitkové varianty Cargo čekají na skladě na své zákazníky s cenami již od 950 413 Kč bez DPH. Ceny skladových a předváděcích vozů se mohou lišit dle jejich aktuální dostupnosti.

Značka Volkswagen Užitkové vozy:

"We transport success, freedom and future." Značka Volkswagen Užitkové vozy jako přední výrobce lehkých užitkových vozů zásadním a trvale udržitelným způsobem utváří přepravu zboží i osob a poskytování služeb. Naše vozidla přepravují stavební dělníky, rodiny a dobrodruhy, pečivo, balíky nebo surfovací prkna. Každý den pomáhají bezpočtu lidí na celém světě
odvádět dobrou práci, slouží jako mobilní servisní dílny a dopravují lékaře záchranné služby a policisty na místo nasazení. Celkem 24 000 zaměstnanců vyrábí v závodech Hannover (D), Poznań (PL), Września (PL) a Pacheco (ARG) vozy modelové řady Transporter, Caddy, Crafter a Amarok a ID. BUZZ - výhradně elektricky poháněné verze naší ikony, modelu Bulli. Volkswagen Užitkové vozy je navíc v koncernu Volkswagen vůdčí značkou pro autonomní jízdu a poskytování mobility a přepravy jako služby (MaaS - Mobility as a Service; TaaS - Transport as a Service) - tedy oblasti, v nichž utváříme mobilitu budoucnosti. Tak udržujeme v pohybu celou společnost a plníme její požadavky na čistou, inteligentní a trvale udržitelnou mobilitu. Volkswagen Užitkové vozy tím naplňuje motto své značky: Přepravujeme úspěch, svobodu a budoucnost.

Informace o všech aspektech značky Volkswagen Užitkové vozy a výrobního závodu v Hannoveru naleznete na:

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/volkswagen-commercial-vehicles
Twitter: http://twitter.com/VWCV_official
YouTube: https://www.youtube.com/c/vwnutzfahrzeuge/featured
Facebook: https://www.facebook.com/VolkswagenNutzfahrzeugeMeinWerk
Podcast "wetransportsuccess": https://www.radio.de/p/wetransportsuccess

Porsche Česká republika je největším importérem osobních a užitkových vozidel do České republiky. Na českém trhu zastupuje značky Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy, včetně programu prodeje prověřených použitých vozů Das WeltAuto. S projektem nabíjecí infrastruktury MOON společnost vstoupila v roce 2020 do nové éry trvale udržitelné osobní mobility založené na elektrických pohonech a digitalizaci.

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen