Menu
Zavřít

29.11.2023 Společnost API CZ získala status Premium Partner pro přestavby vozidel značky Volkswagen Užitkové vozy

Značka Volkswagen Užitkové vozy udělila první certifikaci Premium Partner pro přestavby v České republice. Jejím držitelem se stala společnost API CZ, která se zaměřuje především na úpravy automobilů Volkswagen Caddy a Caddy Maxi pro bezbariérový přístup. Důkladný audit výrobních činností ověřil vysokou kvalitu přestaveb vozidel značky Volkswagen Užitkové vozy z dílen společnosti API CZ.

"Mám velkou radost, že můžeme zájemcům o kvalitní přestavby našich modelů na bezbariérové vozy doporučovat první českou společnost s prestižní certifikací Premium Partner," říká Mirka Cimrová, ředitelka divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika, a dodává: "Prvním držitelem certifikace Premium Partner v České republice se stala společnost API CZ s.r.o. ze Slapů u Tábora, která se věnuje úpravám vozidel pro tělesně hendikepované. Věřím, že s udělením statusu Premium Partner se nám podaří posunout oboustranně skvělou spolupráci na ještě větší úroveň, abychom mohli našim zákazníkům poskytovat nejvyšší možnou úroveň produktů a služeb." 

"Celý náš tým ve společnosti API CZ je na získání prestižní certifikace Premium Partner od značky Volkswagen Užitkové vozy náležitě hrdý," říká Lenka Bartošová, ředitelka společnosti API CZ s.r.o., a dodává: "Postup na nejvyšší stupeň spolupráce se značkou Volkswagen Užitkové vozy je pro nás nejen oceněním vynikající úrovně naší výroby, ale také závazkem pokračovat v našem vývoji a výzkumu, jehož výsledky oceňují zákazníci na celém světě. Jako Premium Partner značky Volkswagen Užitkové vozy získáváme také přístup ke službám a dalším výhodám poskytovaných jedním z nejvýznamnějších výrobců lehkých užitkových vozů na evropském trhu. I to nám umožní nabízet zákazníkům vyspělejší produkty než dosud. Na ještě intenzivnější vzájemnou spolupráci se velmi těšíme."

Společnost API CZ s.r.o. byla založena v roce 2003 jako následník firmy Miroslav Bartoš - API, která se zabývala úpravami vozidel od roku 1996. Česká společnost ze Slapů u Tábora s neutuchajícím vývojem a výzkumem spolu s důsledným zaměřením na kvalitu a technické inovace se rychle stala světovým lídrem ve svém oboru. Díky tomu má své zastoupení ve většině evropských zemí, ale také v USA, Austrálii a od roku 2016 i ve Spojených arabských emirátech. V České republice provozuje API síť obchodních zástupců s celoplošným pokrytím. 

API CZ se zaměřuje na úpravy automobilů pro bezbariérový přístup. Většinou se jedná o snížení podlahy - tzv. FlexiRamp - nebo montáž ručního ovládání vozu, automatické spojky, otočného sedadla či nájezdové rampy. API CZ dodává také zvedací plošiny a systémy Robot pro dálkově ovládané a programovatelné nakládání a vykládání invalidních vozíků. Jedinečná FlexiRamp umožňuje komfortní přepravu vozíčkářů při zachování zavazadlového prostoru, původní geometrie i počtu sedadel. 

Volkswagen Užitkové vozy uděluje výrobcům přestaveb status Premium Partner za přesvědčivou kvalitu, vynikající úroveň odbornosti a komplexní zákaznické služby. Prémiový partnerský program je tak pro zákazníky zárukou nejvyšší úrovně kvality, která splňuje přísné standardy značky Volkswagen Užitkové vozy. Premium Partner může navíc využívat komplexní škálu služeb od účasti na nejrůznějších akcích včetně oficiálních prezentací na veletrzích přes ještě atraktivnější obchodní podmínky až po zapojení do vývojových procesů značky Volkswagen Užitkové vozy.

Značka Volkswagen Užitkové vozy:

"We transport success, freedom and future." Značka Volkswagen Užitkové vozy jako přední výrobce lehkých užitkových vozů zásadním a trvale udržitelným způsobem utváří přepravu zboží i osob a poskytování služeb. Naše vozidla přepravují stavební dělníky, rodiny a dobrodruhy, pečivo, balíky nebo surfovací prkna. Každý den pomáhají bezpočtu lidí na celém světě
odvádět dobrou práci, slouží jako mobilní servisní dílny a dopravují lékaře záchranné služby a policisty na místo nasazení. Celkem 24 000 zaměstnanců vyrábí v závodech Hannover (D), Poznań (PL), Września (PL) a Pacheco (ARG) vozy modelové řady Transporter, Caddy, Crafter a Amarok a ID. BUZZ - výhradně elektricky poháněné verze naší ikony, modelu Bulli. Volkswagen Užitkové vozy je navíc v koncernu Volkswagen vůdčí značkou pro autonomní jízdu a poskytování mobility a přepravy jako služby (MaaS - Mobility as a Service; TaaS - Transport as a Service) - tedy oblasti, v nichž utváříme mobilitu budoucnosti. Tak udržujeme v pohybu celou společnost a plníme její požadavky na čistou, inteligentní a trvale udržitelnou mobilitu. Volkswagen Užitkové vozy tím naplňuje motto své značky: Přepravujeme úspěch, svobodu a budoucnost.

Informace o všech aspektech značky Volkswagen Užitkové vozy a výrobního závodu v Hannoveru naleznete na:

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/volkswagen-commercial-vehicles
Twitter: http://twitter.com/VWCV_official
YouTube: https://www.youtube.com/c/vwnutzfahrzeuge/featured
Facebook: https://www.facebook.com/VolkswagenNutzfahrzeugeMeinWerk
Podcast "wetransportsuccess": https://www.radio.de/p/wetransportsuccess

Porsche Česká republika je největším importérem osobních a užitkových vozidel do České republiky. Na českém trhu zastupuje značky Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy, včetně programu prodeje prověřených použitých vozů Das WeltAuto. S projektem nabíjecí infrastruktury MOON společnost vstoupila v roce 2020 do nové éry trvale udržitelné osobní mobility založené na elektrických pohonech a digitalizaci.

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen